Lista ocen Ford Mondeo III Hatchback (203) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 190 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ukanio
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Silnik 2.0 TDDI nie należy do cichych zwłaszcza przy wchodzeniu na obroty. Najgłośniej go słychać przy obrotach ok 1500-2000 kiedy załącza się turbo
~mariusz
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
No to chyba jedyna poważna wada jaka mnie w tym aucie uderzyła, spodziewałem się że będzie ciszej. Może dlatego że dotychczas jeździłem benzyniakami.
~artur
Hatchback 2.2 TDCi 155KM 114kW
glosny na pierwszych trzech biegach (jak sie gazuje) potem na 5-6 do 180 km/h cisza, wzrasta halas, szczegolnie wiatru i szum szerokiego ogumienia radialnego
~Max
Hatchback 2.0 TDCi 130KM 96kW
slychac silnik, jak pisalem tddi i lancuch swoje robi ale jest bezawaryjny. Na forum forda podaja jak wyciszyc kabine moze sie skusze w przyszlosci
~LTMek
Hatchback 2.0 TDCi 130KM 96kW
Do 160km/h jest okej, potem jest różnie, jeśli sami coś majstrowaliśmy przy drzwiach, to użyta "gąbka" przestaje spełniać swoją rolę
~Wojtek
Hatchback 1.8 16V 125KM 92kW
Wyciszenie z komory silnika w tej klasie samochodu powinno być zdecydowanie lepsze. W miarę dobre wyciszenie pracy zawieszenia.
~Mondeo LPG
Hatchback 1.8 16V 110KM 81kW
No wyciszenie... Przy 140 to niestety nie ma wyciszenia. chyba ze radio dac glosniej. Przy normalnej jezdzie bardzo komfortowo.
~Toperz
Hatchback 2.0 TDCI 115KM 85kW
Tu tylko przeciętnie, diesel dość głośny, do tego wibracje, które przenoszą się do wnętrza, głośno również powyżej 120 km/h na trasie.
~Hawk
Hatchback 3.0 V6 24V ST220 226KM 166kW
przy 160 km/h słychać ryk V6 i szum powietrza. Trochę za głośno przy dużych prędkościach. Na co dzień przeciętnie wyciszone auto.
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo III Hatchback
10,6
12,6
~Szczęśliwiec, który pozbył się Mondeo !
Hatchback 2.0 TDCi 130KM 96kW
Szumiące uszczelki tylnych drzwi dawały się nieco we znaki, poza tym ok. Silnika po rozgrzaniu praktycznie nie było słychać.
Ford Mondeo III Hatchback