Lista ocen Ford Mondeo III Hatchback 2.0 16V 145KM 107kW 2001-2007 (24) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~janior
Hatchback 2.0 16V 145KM 107kW
W codziennej eksploatacji jest niezawodny. Mój kupiony był od firmy i wymagał kilku poważniejszych napraw o których wiedziałem wybierając go. Efekt jest takiże po usunięciu wszytskich tych usterek i wymianie wszelkich płynów i filtrów nic się z autem nie dzieje.
~dm
Hatchback 2.0 16V 145KM 107kW
po zakupie naprawiałem łożyska tylne, manetke/ przełącznik zespolony od wycieraczek, zbiorniczek płynu chłodniczego, uszczelnione drzwi- ciekłą woda do środka, wymienione opatki w kolektorze dolotowym, tylne amortyzatory
~lancer9mr@yahoo.co.uk
Hatchback 2.0 16V 145KM 107kW
Jak nie urok, to sraczka. Tak mozna w skrocie zdefiniowac awaryjnosc Mondeo. Juz kilka razy musialem wymienic jakies drobiazgi. Od czujnika polozenia walu korbowego, po mechanizm otwierania tylnej klapy. Tragedia!
~Riki
Hatchback 2.0 16V 145KM 107kW
narazie zadnej usterki nie mialem 6mies posiadam auto. Jedynie co to wymiana łożyska ale to przy zakupie bylo powiedzianie. No i malowanie auta. Drzwi zzarte przez rdze wszystkie 4. DO poprawki poszly.
~Michał
Hatchback 2.0 16V 145KM 107kW
po 7 latach padł termostat, jest na stałe z obudową i czujnikiem temperatury - 200 zł, połamała się plastikowa zębatka w regulacji fotela (z mojej winy) - metalowa kosztowała 70zł
~Koleś
Hatchback 2.0 16V 145KM 107kW
Zrobiłem nim 16000km i nic z winy samego auta. Jedna wymiana to łącznik stabilizatora z przodu wyrwany podczas codziennych dojazdów do plaży przez las przez 2 tygodnie :)
~Mondeo jak najbardziej ale chyba st 220
Hatchback 2.0 16V 145KM 107kW
prawe przednie łożysko koła metalowa osłona tłumika lub kolektora wpada w drażniące wibracje w pewnym zakresie obrotów
~Dawid
Hatchback 2.0 16V 145KM 107kW
Jak dbasz tak masz. Ale padła skrzynia biegów, pękł amortyzator. Jeżdżę autem w Anglii ( tam nie ma dziur w zasadzie)
~michol
Hatchback 2.0 16V 145KM 107kW
Nie jest źle, jedynie sporadyczne problemy z centralnym zamkiem albo podgrzewaniem przedniej szyby
~Pawel
Hatchback 2.0 16V 145KM 107kW
Jak dotąd żadnych usterek- oby tak dalej... W poprzednim modelu tylko lałem paliwo i robiłem przeglądy...
Ford Mondeo III Hatchback