Lista ocen Ford Mondeo III Kombi 2.0 16V 145KM 107kW 2001-2007 (12) - Ergonomia

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bolek
Kombi 2.0 16V 145KM 107kW
Bardzo łatwa obsługa wszystkiego, nie ma dziwnych wynalazków w rodzaju przełączników opuszczania szyb na konsoli środkowej albo przycisków schowanych za drążkiem zmiany biegów. Można zająć bardzo wygodną pozycję za kierownicą. Uwaga: warto posiedzieć chwilę w fotelu przed kupnem żeby się przekonać czy nam pasuje. Ja tego nie zrobiłem i teraz muszę sobie dokupić jakąś podkładkę bo źle mi się siedzi. Ogólnie fotele przednie są dla naprawdę...
~Michał
Kombi 2.0 16V 145KM 107kW
Maksymalna ocena, wszystko pod ręką nie trzeba odrywać się od oparcia fotela, żeby cokolwiek włączyć. Może tylko popielniczka jest w niefortunnym miejscu, przy dźwigni ręcznego, co powoduje, że trzeba oderwać wzrok od drogi. Ale coż w aucie się nie powinno palić. Wersja wyposażenia GHIA nic dodać nic ująć!
~Marcin
Kombi 2.0 16V 145KM 107kW
Nie wiem skąd negatywne opinie, tablica czytelna, wszystko pod ręką, zakłopotanie budzi jedynie, sposób uruchamiania spryskiwacz tylnej i przedniej szyby tzn. odwrotnie niż we wszystkich autach którymi jeździłem, po prostu trzeba się przyzwyczaić.
~Marcin
Kombi 2.0 16V 145KM 107kW
W zasadzie bez zastrzeżeń z wyjątkiem pomysłu na nawigację. Umiejscowienie radia z nawigacją VNR9000 na wysokości kolan to pomysł z piekła rodem. Bez zeza rozbieżnego nie ogarniesz i drogi i wyświetlacza.
~damaslow
Kombi 2.0 16V 145KM 107kW
Bardzo wygodne fotele z dobrym trzymaniem bocznym i długim siedziskiem. Rozmieszczenie przełączników w miarę intuicyjne. Wskażniki czytelne i widoczne. Gałka biegów trochę za daleko od podłokietnika.
~slawek@pijemy.pl
Kombi 2.0 16V 145KM 107kW
denerwuje mnie obsluga swiatel, wycieraczek itd... ale moze dlatego ze wczesniej jezdzilem francuzami
~Maniek
Kombi 2.0 16V 145KM 107kW
Prawidłowa, wszystko pod ręką i dokładnie tam gdzie się tego człowiek spodziewa.
~Marrr
Kombi 2.0 16V 145KM 107kW
Bez zarzutu. Nie mam się do czego przyczepić.
~przemo 74
wszystko pod ręką