Ocena kierowcy - Ford Mondeo III Sedan

splifstar@op.pl, 19 lat temu
Silnik 1.8 16V 110KM 81kW
Rok produkcji 2004
Ford Mondeo III Sedan 1.8 16V 110KM 81kW 2001-2007 - Oceń swoje auto
Duży, wygodny samochód, klasyczny design bardzo mi odpowiada. Rewelacyjne, dosyć twarde zawieszenie - to tygryski lubią najbardziej. Samochód prowadzi się świetnie. Polecam!
nie jest to Alfa, ale 1.8 125KM w zupełności starcza do bezpiecznego wyprzedzania - elastyczność na 4 bardzo dobra
nieprecyzyjnie działa, zwłaszcza przy niskich temperaturach, krótko po odpaleniu
perfekcja - doskonale trzyma się drogi nawet przy dużych prędkościach na łukach
nie mam zastrzeżeń - auto duże, ale szybko wyczułem, gdzie się zaczyna a gdzie kończy
bez najmniejszych zastrzeżeń - bardzo sobie chwalę sterowanie radiem w kierownicy - proste i intuicyjne
ogrzewana przednia szyba - rewelacja, ale tylnia bardzo długo się odmraża - przy -15st.C po około 10 minutach jazdy!
dobrze zagospodarowane miejsce, dodatkowo duży bagażnik
nie mam większych uwag - po przekroczeniu 4500 obrotów robi się dosyć głośno, ale moim zdaniem ma prawo
Poznań - Karpacz - 120-130 km/h (w obszarze zabudowanym prawie przepisowo) ok. 10l/100km - chyba trochę za dużo. W mieście - drogę do pracy mam zbyt krótką, by ocenić obiektywnie.
dobrze wyposażony, w porównaniu do konkurencji (Vectra, Primera) relacja jakość/cena moim zdaniem korzystniejsza
przy niższych temperaturach pojawiały się problemy z zatrzaśnięciem drzwi - odbijały się
nic się jeszcze nie wydarzyło
Ford Mondeo III Sedan