Oceny Ford Mondeo III Sedan 1.8 16V 110KM 81kW 2001-2007

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Ford Mondeo III Sedan 1.8 16V 110KM 81kW 2001-2007

~Erick
Sedan 1.8 16V 110KM 81kW
Nie sądziłem, że ten samochód zrobi na mnie tak pozytywne wrażenie. Nie miałem wcześniej doświadczenia z żadnym Fordem, "popularne" opinie na ich temat słyszałem różne. Postanowiłem zaryzykować i naprawdę nie żałuje. Mondeo jest według mojej percepcji najzwyczajniej ogromne - zarówno w środku, jak i w przestrzeni bagażowej (zaskakuje miejsce na nogi z tyłu, niespotykane chyba w tej klasie). Kolejna rzecz - komfort. Auto jest bardzo...
~gregory385@wp.pl
Sedan 1.8 16V 110KM 81kW
najbardziej mnie wkurza w tym samochodzie ze jego zawieszenie jest tak cholernie twarde, ze na nierównościach odczuwa się bardzo duzy dyskomfort podrózowania!!!!!!! i o tym niewielu pisze ale tak jest! przejechac sie C5 citroenem - ludzie marzenie- komfort jak w S-Klassie, ale cos za cos, mianowicie ta precyzja prowadzenia, autem jedziesz b pewnie, choć ta twardosc zawieszenia powoduje ze na wyboistym zakrecie (a takich u nas w kraju nie...
~SnagAuto
Sedan 1.8 16V 110KM 81kW
Naprawdę dobry samochód, za niewielkie pieniądze. Awarie zdarzają się, jak w każdym samochodzie, ale koszty napraw nie rujnują budżetu. Jak na auto tych gabarytów, uważam że nie jest drogo. Plus to wygodne i bardzo trwałe zawieszenie. Wadą są jednak pękające sprężyny z przodu. To jeden element, który jest naprawdę słaby w tym modelu.
3,5
~zawi
Sedan 1.8 16V 110KM 81kW
Ford mnie rozczarował. Sprawia wrażenie dużego topornego auta, w którym nie do końca jest wygodnie. Do tego dochodzą dziwne niedogodności o których mowa dalej. Mi osobiście to auto nie odpowiada i już nie wybrałbym Mondeo. Ogólna ocena 3+
~Wojtek wujek_fido@gazeta.pl
Sedan 1.8 16V 110KM 81kW
Samochod kupilem nowy, w salonie, w 2003. Do tej pory jest tak, ze im dluzej go mam, tym bardziej doceniam (odpukac). Zreszta, z tego co widze, wszyscy na tym forum chwala sobie Mondeo, szczegolnie z silnikiem benzynowym 1.8. Nie jest to moze wyscigowka, ale tez takiej nie potrzebuje. Przy wyprzedzaniu nie mam specjalnych problemow, pali nieduzo, jest wygodny i dopracowany. Fakt - przebieg jest jeszcze stosunkowo nieduzy, ale samochod...
~Gusio
Sedan 1.8 16V 110KM 81kW
Materiały wykończeniowe wnętrza - tragiczne. Od wyjazdu z salonu auto robiło wrażenie jakby niedokładnie zmontowanego. Nierówna praca silnika - jak cichutki traktorek. Przy odpuszczeniu sprzęgła z II biegu - mlaśnięcie jak przy automacie. Przy temperzturze zewnętrznej ponad plus 10 stopni - z przodu hałas jakby sie coś obluzowało. Serwisy Forda bezradne - nie znalazły przyczyny. Niestety, nie jest to auto ani niemieckie ani japońskie.
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo III Sedan 1.8 16V 110KM 81kW
9,2
~Slovac
Sedan 1.8 16V 110KM 81kW
Uwazam, ze auto zasluguje na b.db ocene. Jest duze i komfortowe. Bardzo polecam ze wzg. na dobry uklad jezdny oraz jakosc wykonania. Mam najbogatsza wersje co podnosi komfort podrozowania. Luksusu dodaje zestawienie ciemnego koloru lakieru oraz piaskowe wykonczenie wnetrza.
~Damian
Sedan 1.8 16V 110KM 81kW
Auto warte uwagi, znakomicie sie prowadzi i spalanie na poziomie,dostepnosc i koszt czesci znakomita
~zondal
Sedan 1.8 16V 110KM 81kW
Klasyczna sylwetka, nic nie stracił ze swego wdzięku nawet po 9 latach eksploatacji, za to na wartości wręcz przeciwnie!
~retal@wp.pl
Sedan 1.8 16V 110KM 81kW
tak obszernego auta nie ma w tej klasie cenowej w tym roczniku. Opel Vectra C nie umywa się ani pod względem prowadzenia ani pod względem ilości miejsca wewnątrz
Ford Mondeo III Sedan