Oceny Ford Mondeo III Sedan 3.0 V6 24V ST220 226KM 166kW 2002-2007

Ford Mondeo III Sedan 3.0 V6 24V ST220 226KM 166kW 2002-2007 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Mondeo III Sedan 3.0 V6 24V ST220 226KM 166kW 2002-2007

~Obiektywny
Sedan 3.0 V6 24V ST220 226KM 166kW
"Po co kupować inne samochody?" powiedział Jeremy Clarkson jeżdząc Mondeo ST220. Jest to auto o subtelnym wygladzie - brak nadmuchanych spoilerów, gigantycznych wydechów i innych "ozdób". Miny zaskoczonych kierowników BMW i MB są bezcenne. Nie spodziewają się iż Ford ich łyknie. Genialny, niezawodny silnik wolnossący wykonany z aluminium z kutym korbowodem i łańcuchem rozrządu. No i to prowadzenie. Kontrolę trakcji i stabilizacji toru jazdy...
~tommmeekk
Sedan 3.0 V6 24V ST220 226KM 166kW
Auto dynamiczne,bardzo dobrze sie prowadzace choc niepozbawione banalnych wad.Kupilem je z b.dobrych rak i to ,oraz brak na rynku alfy romeo 166 3.2 w idealnym stanie zawazylo na kupnie.Zdecydowanie lepiej sie prowadzi niz np passa 1.8t czy avensis ktorymi jezdzilem (wnetrza podobnie nudne u calej trojki natomiast i passat i avensis udreczyly mnie awariami zaledwie przecietnym prowadzeniem.Absolutny plus to minimalne srednie spalanie z kompa-...
~Milano
Sedan 3.0 V6 24V ST220 226KM 166kW
Szukałem auta bardzo szybkiego ale przy okazji nie tak chodliwego wśród złodziei jak Mercedes i mniej rzucającego się w oczy od BMW. O ile z tym pierwszym nie ma problemu, o tyle juz po zakupie okazało się, że mało który mężczyzna na ulicy nieogląda się za tym samochodem. No cóż nic nie jest doskonałe:)
~uki
Sedan 3.0 V6 24V ST220 226KM 166kW
Ech, sam nie wiem. Auto z kopytem i w sumie z klasą. Potworny spadek wartości - jestem w plecy kuuupę szmalu. Całokształt dla bogatszych bardzo ok. Dla mnie za drogi. Dlatego jeszcze raz go nie kupię.
~michal.kijas@poczta.fm
Sedan 3.0 V6 24V ST220 226KM 166kW
Silnik chodzi jak wściekły! To jest idealne połączenie komfortu i sportu! Chodzi cicho gdy trzeba i nie musisz już niczego nikomu udowadniać! 226 KM. Jeśli komuś trzeba więcej to ja tego nie rozumiem.... Pozdrawiam użytkowników ST! i moich kumpli ( zibiego i mlodego , boję się co Oni teraz kupią.... )
~zawsze@poczta.fm
Sedan 3.0 V6 24V ST220 226KM 166kW
Ogólnie polecam osobom, które nie chcą rezygnować z resztki komfortu dla sportowej jazdy.. to auto łączy te obie rzeczy najlepiej jak się da.. Niestety jestem rozczarowany słabej jakości plastikami.. ale za tą cenę nie można wymagać wykończenia z Audi.. Pamiętajcie, że to tylko FORD..

Usterki Ford Mondeo III

Ford Mondeo III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Tomek
Sedan 3.0 V6 24V ST220 226KM 166kW
Oglnie super poza awaryjnoscia wynikajaca z zuzycia elementow przy mocnej jezdzie. Problemem jest zastosowanie wielu tych samych podzespolow z wersji nizszych. Podzesploy te nie sa w stanie wytrzymac takich obciazen i sie wysypuja.
2,9
~Mario
Sedan 3.0 V6 24V ST220 226KM 166kW
Auto nijakie. Ani sportowe ani użytkowe ani głośne ani ciche. Średnie kombi bardzo średniej jakości. Jeśli ktoś to porównuje do BMW no to sorry ale daleko mu do beemki.
~Andrz3j
Sedan 3.0 V6 24V ST220 226KM 166kW
Auto fajne, mało awaryjne, części w umiarkowanych cenach... Co najważniejsze wolnossace v6 idealne pod LPG... Wtedy przyjemność z jazdy jest jeszcze większą bo nie zostawiamy majątku na stacji paliw
~RADZIUK
Sedan 3.0 V6 24V ST220 226KM 166kW
Doskonale nie jest - chyba że weźmię się pod uwagę cenę rynkową i kupi zadbany model - w takim wypadku JEST DOSKONALE
Ford Mondeo III Sedan