Oceny Ford Mondeo III Sedan 2.0 TDCi 130KM 96kW 2002-2007

Najnowsze oceny Ford Mondeo III Sedan 2.0 TDCi 130KM 96kW 2002-2007

2,5
~figurski.jerzy@gmail.com
Sedan 2.0 TDCi 130KM 96kW
Samochód drogi ale do zniesienia. Niezawodność na przeciętnym poziomie. Ale od firmy z takim doświadczeniem oczekuje się raczej serwisów na wyższym poziomie. Wizyta w autoryzowanym serwisie to bardzo specyficzne doświadczenie, na naprawę niebardzo można liczyć wymienią każdą część na nową, inna kwestia, że nigdy nie można być pewnym czy było to konieczne. Ja w AUTO NOBILE FORD dowiedziałem się, że mam do wymiany sprzęgło (trzy miesiące po...
3,1
~Magda
Sedan 2.0 TDCi 130KM 96kW
Auto ładne, tanie, lecz z utrzymaniem gorzej. Pierwszy rok elegancko sie sprawowal ale potem.... najpierw wtryski potem turbina, znow wtryski, na koniec dziura w tloku... silnik zmieniony, magiel cieknie, pompa wspomagania byla nastepna, teraz znow drugi silnik padl.... żal troche ale wiecej wsadzone przez te 4 lata jak zaplacone przy zakupie. Jak jedno sie popsulo to zaraz cala (kosztowna) fala... drugi raz bym nie kupila. Wesja GHiA
~Jurijdawidow
Sedan 2.0 TDCi 130KM 96kW
Złoto-nie samochód. Miałem go z salonu. Ocynkowana blacha, 10 lat gwarancji na budę, z której i tak nie skorzystałem bo zwyczajnie nie było korozji. W środku dobrej jakości plastiki i aluminium-zrobione ze smakiem. Trochę irytująca awaria otwierania klapy bagażnika-otwierała się tylko z kluczyka. Bardzo przestronny, wygodny, świetne fotele, duża przyjemność z jazdy, ładowny bagażnik.
3,5
~Johann91
Sedan 2.0 TDCi 130KM 96kW
Ford Mondeo mk3 Trend X TDCI 130HP. Auto dobrze się prezentuje, duże, pakowne i ładne. Posiadam egzemplarz poflotowy, ale z zaufanego źródła, więc mam pewność co do jego historii i stanu licznika kilometrów.
~Bizonek
Sedan 2.0 TDCi 130KM 96kW
Jestem pozytywnie zaskoczony tym autem. Prowadzi sie swietnie jest duze i przestronne i niezly silnik. Niestety z tego co sie dowiedzialem to awaryjnosc tej jednostki tez jest duza wiec licze sie z wydatkami - oby ich nie bylo.
~Dawid K.
Sedan 2.0 TDCi 130KM 96kW
Auto pierwsza klasa. POLECAM . FORD MONDEO to naprawdę wspaniałe auto godne polecenia. Można je porównać do BMW, TOYOTY, nawet do Mercedesa. Oczywiście do aut w tej klasie. Tylko niech nikt nie myśli że porównuję te auto do mercedesów czy bmw w cenach 300tyś. Mówię o klasie w przedziale cenowym do ok 100tyś zł . OSOBIŚCIE posiadam wersje PLATINIUM X ( dotykowa nawigacja 7\'\' + skóra + 131 koni, długość auta 4m i 75cm )
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo III Sedan 2.0 TDCi 130KM 96kW
7,1
~Ffan
Sedan 2.0 TDCi 130KM 96kW
wersja ghia jest naprawdę ok , niestety dużo traci na wartości dlatego pewnie warto kupić używany z pewnej ręki jeśli nie chce się wydawać kasy na nowy. wybrałem to auto po wizytach we wzystkich salonach w 2004 roku to był naprawdę dobry samochód za rozsadną cenę wygrał z toyotą i hondą a myślałem że nie kupię w życiu forda:)
~Domin
Sedan 2.0 TDCi 130KM 96kW
Super limuzyna, bardzo przestronne auto ze dobrym silnikiem diesla (tankuje tylko Ultimate Diesel lub Shell Diesel), zawieszenie sztywne - takie jakie lubie, dynamiczny silnik,, piękny kolor Panther Black, alu felgi 17` POLECAM
3,5
~Knurek
Sedan 2.0 TDCi 130KM 96kW
Hmm cóż mam Forda Mondeo rok 2003 i w cigu roku co go mam niestety ale musialem wyminic dwie tuby od turbiny bo byly calkowicie zniszczone no i oczywiscie pompe paliwa co sie zdarza w wielu przypadkach tej wersji moj zamochodzik ma zaledwie 100000 km nabite i jest w miare dobry ale nie polecam Fordów na przyszłosc kupujcie ludzie Niemieckie fury przynajmniej lepsze zawieszenie maja
~r.rafal@op.pl
Sedan 2.0 TDCi 130KM 96kW
Jestem bardzo zadowolony jak dotychczas nastepny samochód ale już nie nowy tylko urzywany będe rozwarzał mondeo i to bardzo poważnie, polecam ale trzeba dobrze sprawdzić przebieg żeby nie było niespodzianek
Ford Mondeo III Sedan