Lista ocen Ford Mondeo IV Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW 2011-2014 (18) - Ergonomia

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tony33
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
ani rewelacja ani coś nie tak - wszystko na swoim miejscu. Auto generalnie mogłoby być minimalnie mniejsze. Przy okazji dodam, że jechałem nowym Fokusem III i jak trzeba się przysunąć blisko do kierownicy, (a ja tak mam, bo jestem krótki), to dźwignia zmiany biegów jest położona za bardzo do wnętrza auto przez co niewygodnie się zmienia biegi. Ktoś nie pomyślał w Fokusie o krótkonogich. Dopiero co nabyłem Mondeo, a już sobie pomyślałem, że...
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
wszystko dobrze położone pod ręką i łatwo dostępne-radio,lusterka,otwieranie okien,hamulec ,gałka zmiany biegów.przydatny gadżet-schowek na okulary w podsufitce.poza tym dość spory schowek w podłokietniku
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
jest bez zarzutu-wszystko dobrze dostępne i pod ręką, bez zbędnych komplikacji. Zegary i wyświetlacze czytelne .Nic nie przeszkadza podczas jazdy. Łatwy dostęp do klimy.
~Chciałem dobrze...
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
Intuicyjnie. Wcześniej 10 lat jeździłem niezawodnym Focusem (silnik z pośrednim wtryskiem). Po przesiadce do mondeo - 10 minut i obsługa znana.
~tony333
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
Pokrętła od zmiany temperatury są dość małe i śliskie. Przy projektowaniu chyba chodziło o to, żeby ładnie wyglądały.
~Dyplomata1961
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
Przydała by się regulacja wysokości fotela pazażera.Kokpit czytelny,wszystko na swoim miejscu- INTUICYJNIE.
~Skoczy
Samochód spełnia swoje zadanie, wygodnie mozna się nim poruszać w 5 osób
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
wszystko intuicyjne i w zasięgu.Nie ma przeładowania przyciskami
~Fan motoryzacji
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
Wszystko w porzadku, intuicyjne, proste w obsludze.
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo IV Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
8,1
~Robsonik67
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
wszystko pod ręką i proste w obsłudze
Ford Mondeo IV Hatchback