Lista ocen Ford Mondeo IV Kombi (153) - Całokształt

Na liście zabraknie 66 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Kombi 1.6 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Świetne oryginalne nagłośnienie. Komfort jazdy doskonały. Skrzynia biegów nie spelnia moich oczekiwań , natomiast nie jest to bardzo uciążliwe. Reasumując auto warte polecenia i dodam jeszcze , że FORD jest bardzo, bardzo pojemny.
~Encki
Kombi 2.0 Duratec 145KM 107kW
Bardzo komfortowe prowadzenie, zawieszenie prawie sportowe. Instalacja LPG STAG spisuje się b. dobrze. Wady: czujniki parkowania - wyłącznie sygnał dźwiękowy bez wyświetlania na panelu :( , mało intuicyjna nawigacja
~Sebastian
Kombi 2.0 Duratorq TDCi 130KM 96kW
Auto kupiłem w Niemczech z przebiegiem 140 tys km. Przejechałem przez 3 lata 110 tys i jetem bardzo zadowolony. Główna zaleta to prowadzenie i przestronność. Inne praktyczne auto do długich tras i wypadów wakacyjnych.
~Mat MAT
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
zakup tego auta był świadomym wyborem. Zdawałem sobie sprawę z plusów jak i minusów. W ostatnich latach użytkowałem auta ze wspomnianej wyżej grupy VAG i w mojej osobistej, ogólnej ocenie Mondeo to równie dobry wybór.
~Maciej
Kombi 2.0 Duratec Flexifuel 145KM 107kW
Auto jest bardzo komfortowe, olbrzymie, ciche, Ford oferuje bardzo duże upusty, więc ma doskonałą cenę jak na tę klasę. Silnik nie jest szczególnie dynamiczny ani oszczędny, ale jakoś sobie radzi z tą masą i przynajmniej jest cichy.
~Jajacek B
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 100KM 74kW
Złe wyciszenie, niski komfort jazdy, plastki i jakość montażu katastrofa. Źle spasowane dzwi - sprawdzałem - tak jest we wszystkich egzemplarzach Jeżdzi przyzwoicie w trasie. Wygląd sporo wynagradza ale to za mało.
~bolshoyrusskiy
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
Zestawiając z konkurencją to zdecydowanie jeden z pojemniejszych kombi, przy tym nawet (jak na kombi) urodziwy, a co ważniejsze dobrze wyposażony a i cena głowy nie urywa (nowy nie przekroczył 150k).
~TeodorK
Kombi 2.0 Duratec 145KM 107kW
Auto jest wygodne, duże i pakowne. Niestety silnik nie należy do jego mocnych stron. Przy 144 tysiącach remont głowicy, przy 155 wymiana silnik bo korbowód wyleciał bokiem podczas jazdy 160km/h
~VoyteKKS
Kombi 2.0 Duratec 145KM 107kW
Autko takie jak chciałem, w moim budżecie sądzę ciężko byłoby kupić coś lepiej wyposażonego z niskim przebiegiem i w benzynie, a do tego jeszcze kombi. Polecam jeśli masz w okolicy stację z tanią benzyną :)
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo IV Kombi
9,6
11,6
~bombek1982
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Wcześniej miałem Astrę I więc Mondeo jest dla mnie limuzyną. Auto ma rewelacyjną sylwetkę a w czarnym kolorze prezentuje się najlepiej. Myślę że niczym nie odbiega od aut z grupy VW, Audi czy BMW.
Ford Mondeo IV Kombi