Ocena kierowcy - Ford Mondeo IV Kombi

Rok produkcji 2011
Ford Mondeo IV Kombi 1.6 Duratorq TDCi 115KM 85kW 2011-2014 - Oceń swoje auto
Silnik : Bałem się go, ale okazało się że niepotrzebnie. Daje rade
Zawieszenie : Płynie po drodze
Generalnie auto świetne. Duże, rodzinne kombi, mega komfortowy, z bardzo fajnym wyposażeniem. Oszczędny, niezawodny silnik. Bardzo fajnie sprawdza się w trasie. Moja rodzina i ja uwielbiamy go. Mogę go spokojnie polecić wszystkim.
Podobno brakuje mocy. Nieprawda. Daje rade. Na pierwszych biegach bardzo żwawy. Ma co ciągnąc, więc 115KM spokojnie radzi sobie z tym autem. Przede wszystkim to sprawdzona jednostka, która się nie psuje i jeśli ktoś odpowiednio o niego dba na pewno się odwdzięczy sprawnością. Jeżdżę w cyklu mieszanym z przewagą miasta i z DPF nie ma problemu. Wiem że jest, ale dla mnie jest bezobsługowy. Poważnie jest wystarczający
Wszystko chodzi bardzo płynnie. 6-ka wprowadza bardzo duże oszczędności. Świetnie!
A tutaj jest rewelacja. Auto jest długie- osie daleko od siebie, więc podróżuje się bardzo komfortowo. Auto płynie po drodze. Nawet na bocznych drogach daje rade z nierównościami
ok
Do przodu i na boki ekstra. Do tyłu też widać, ale w razie czego pomogą czujniki
Wszystko na miejscu. Większość spraw obsługuje się z kierownicy.A Convers + to coś pieknego
dobrze chłodzi, dobrze grzeje
nikt nie narzeka. Bardzo dużo miejsca. Bagażnik też olbrzymi. W sumie to pewnie możnaby się w bagażniku wyspać gdyby zaszła potrzeba:)
dobrze wyciszony
nic się nie dzieje