Lista ocen Ford Mondeo IV Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW 2008-2014 (19) - Ergonomia

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~antymondek
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Samochód doprowadza mnie do szału, te ciągle pojawiające się \"usterki\" w postacji zapalających się z nikąd i samogasnących kontrolek na tabkicy rozdz zaczyna mnie wkur... Poprzednio miałem fokusa ostatniej generacji i zachciało mi się większego to kupiłem i teraz mam, ta pierdzielona elektronika jest nie do zniesienia. ato airbag fotela nie kontaktuje a to abs z esp sie zapala no fuck co za samochód tyle kasiory kosztował i taki kwas. I to...
~Toom
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Wnętrze wygodne, przestronne. Przyciski duże pod ręką. Przyciski na kierownicy ok. Dziwne może uruchamianie spryskiwacza, kwestia przyzwyczajenia. 5 osób wygodnie jedzie w trasy. Super sprawa dla rodzin z dziećmi. Bagażnik duży, miejsca na nogi dużo. Brakuje niestety cupholerów na napoje, powinien być chłodzony schowek.
~Tomek
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Wszystko pod ręką trochę brakuje schowków i podstawek na napoje tam gdzie sa zawsze mam zwalone jakimiś gadzetami które potrzebuję mieć pod ręką typu guma do żucia itp jak jeździłem francuzami tam to było zakamarków
~bombek1982
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Zestrojenie przycisków bardzo dobre. Wszystko w zasięgu ręki,widoczne, no i sporo możliwości daje sterowanie z kierownicy, piękne bursztynowe podświetlenia.
~Daniel
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
podstawowe fotele nieco niewygodne w dolnej części kręgosłupa, poza tym wszystko na swoim miejscu tam gdzie można się spodziewać
~morek
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Wszystko pod reka, wielki i poreczny schowek w podporce, duzo miejsca w schowkach w drzwiach. Swietne rozwiazania.
~Max
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Dla mnie jako użytkownika Fordów jest na piątkę. Schowki ukryte w podłokietniku mają słabej jakości zatrzaski, a to przeszkadza.
~zadowol35
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Wszystko pod ręką, bardzo mi się podoba dlatego od dłuższego czasu chciałem zmienić na mondeo
~hubertp29
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Hmm... Wszystko jest tak jak być powinno. Zdecydowanie lepiej jak w focusie I i nieco lepiej jak w focusie II
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo IV Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
~lucjusz
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Dla mnie wszystko pod ręką, dobrze zaprojektowane wszelkie przyciski.
Ford Mondeo IV Kombi