Lista ocen Ford Mondeo IV Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW 2008-2014 (23) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~antymondek
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Samochód doprowadza mnie do szału, te ciągle pojawiające się \"usterki\" w postacji zapalających się z nikąd i samogasnących kontrolek na tabkicy rozdz zaczyna mnie wkur... Poprzednio miałem fokusa ostatniej generacji i zachciało mi się większego to kupiłem i teraz mam, ta pierdzielona elektronika jest nie do zniesienia. ato airbag fotela nie kontaktuje a to abs z esp sie zapala no fuck co za samochód tyle kasiory kosztował i taki kwas. I to...
~Toom
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Idealny, Twardy trochę, ale bezpiecznie trzyma drogi. Kombi dociążony trochę zawija tyłem. Wszystko sprawne, dużo woziłem ciężarów. Trasy w pełnych obciążeniach i wszystko ok. Wymiana gum dopiero po 220kkm nastąpiła. Oryginalne wachacze, półosie, łożyska. Felgi potrafią się lekko zniekształcić przy krawężnikach, to jednak ciężki przód.
~polepszak
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Tak jak w ocenie... doskonale. Naprawdę frajde sprawia pokonywanie zakrętów z prędkością sporo większą niż \"konkurencja\". Jedyny problem z tego wynikający, to wieczne korki na serpentynach... zawsze kogoś dogonimy ;-)
~Grzegorz
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Ciagle ząbkujące sie opony . Co roku komplet opon nadawal sie do kosza z powodu duzego ząbkowania. ASO twierdziło ze wszystko w aucie jest ok a opony nawet z najwyższej pólki byly do kosza
~hubertp29@interia.pl
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
To chyba najmocniejsza strona tego auta. Jak to fordy, zawieszenie mają świetne. Wytrzymują polskie drogi. Często jeżdżę załadowanym autem po dach, wożę spore ciężary. Tego właśnie mi trzeba.
~Max
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Jak na auto w klasie premium, to chyba żaden inny producent nie może pochwalić cię tak dobrze prowadzącym się samochodem. Zawieszenie zestrojone dość sportowo, ale pomimo to komfort jest na dobrym poziomie.
~hubertp29
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Tak między nami to gdyby nie zawieszenie to chyba fordy nie byłyby takie popularne. Niezależnie od modelu to najmocniejsza strona fordów. Wiem coś o tym bo już wyjeździłem trzy;)
~morek
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
rewelacyjnie sie prowadzi. samochod reaguje w sposob zdecydowany i pewny na zakretach. Prowadzi sie naprawde dobrze.
~bombek1982
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Prowadzenie tego auta daje naprawdę wiele radości. Samochód świetnie trzyma się drogi - przyczynia się do tego również jego masa.
~Daniel
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
dobre parametry i prowadzenie, korozja wahaczy- niskiej jakości zabezpieczenie antykorozyjne
Ford Mondeo IV Kombi