Lista ocen Ford Mondeo IV Sedan 2.5 Turbo Duratec 220KM 162kW 2007-2014 (8)

Sedan 2.5 Turbo Duratec 220KM 162kW
Auto właśnie sprzedałem z powodu typowej usterki dla zainstalowanego w nim silnika Volvo Modular Engine, ale o tym później. Samochód generalnie miło wspominam i chętnie kupiłbym go jeszcze raz, szczególnie jako auto do tuningu, bo ma spory potencjał. Auto przestronne, bezpieczne, komfortowe ze sztywnym nadwoziem i dość żwawe - prawie jak BMW. Prawie.
~Arturo
Sedan 2.5 Turbo Duratec 220KM 162kW
Ogólnie jestem zadowolony z auta, chodź nie ukrywam, że po przesiadce z mercedesa brakuje mi trochę lepszego wygłuszenia, szczególnie zawieszenia i tylnej części nadwozia. Silnik jest bardzo dobry i zaskakująco ekonomiczny na trasie, ale mógłby łagodniej rozwijać moc. Poza tym same plusy - wykończenie na wysokim poziomie, mnóstwo miejsca, duży bagażnik i wygodne fotele.
~Kamil 35
Sedan 2.5 Turbo Duratec 220KM 162kW
Bardzo dobre auto, sportowy sedan dla całej rodziny, przestronny i komfortowy.
3,8
~Szymko
Sedan 2.5 Turbo Duratec 220KM 162kW
Pożeracz autostrad. Jeśli szukasz samochodu na krótkie dojazdy do pracy, to nie jest to samochód dla Ciebie. Podobnie jeśli szukasz samochodu do jazdy po mieście - zdecydowanie odradzam, umęczysz się i Ty i samochód. Dlaczego ? ponieważ z racji swej pojemności dochodzi do temperatury roboczej po kilku dobrych kilometrach, przy spokojnej jeździe miejskiej pali 14 litrów, poza tym gabarytowo jest fatalny w parkowaniu czy ciasnych uliczkach,...
~Łukasz
Sedan 2.5 Turbo Duratec 220KM 162kW
komfortowy samochód rodzinny który jeździ lepiej niż większość \"sportowych\", a przy tym pali niewiele i wygląda świetnie, wyposażenie zadowoli najwybredniejszych
~Mariusz
Ford Mondeo IV Sedan