Lista ocen Ford Mondeo V (90) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 57 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Darek
Kombi Facelifting 2.0 EcoBlue 190KM 140kW
Nic lepszego , z takim wyposażeniem się nie znajdzie . Chciałem po testować coś innego ceny powalają. VW droży z takim wyposażeniem min o 25 tys a czy byłby lepszy .....
~Jardan
Liftback 2.0 TDCi 150KM 110kW
W tej cenie po dużym upuście na firmę dobra cena. Ale pod względem wad w samochodzie to przepłaciłem ! Chyba lepiej było wziąć KIA przynajmniej wiedziałbym że to koreaniec.
~adiplus
Liftback 1.5 EcoBoost 160KM 118kW
za 100 tyś kupiłem samochód który jest naprawdę wart swojej ceny, nie jest to jakieś wysublimowane cudo, jest to miły i sympatyczny samochód klasy średniej, dla klasy średniej
~piotr
Liftback 1.5 EcoBoost 160KM 118kW
mam wersje tytanium z doposażeniem w navi kamerę światła full ledowe i wiele innych dodatków także konkurencja była droższa średnio o20tys za za swoją po rabatach wyjołem za 112tys
~Matrix007
Liftback 1.5 EcoBoost 160KM 118kW
Mondeo, które użytkuje zostało zakupione w leasingu na działalność gospodarczą. To pozwala na wytargowanie dużych a nawet bardzo dużych rabatów, podobne rabaty daje chyba tylko Opel.
~Becia
Kombi 1.6 TDCi 115KM 85kW
Cena stosunkowo niska jako 3 letnie auto używane, i zarazem bardzo niska biorąc pod uwagę jego niezawodność, komfort i wszechstronność.
~Julian
Liftback 2.0 TDCi 150KM 110kW
Gdyby nie tandetne materiały wykończeniowe wnętrza dałbym pięć gwiazdek, oczywiście porównując z innymi przedstawicielami tej klasy i tego segmentu.
~Defetysta
Liftback 1.5 EcoBoost 165KM 121kW
Auto kupione w wyprzedaży rocznika z solidnym rabatem. Prawie 150k. jakie chce za niego Ford to na pewno bym nie zapłacił. Raczej średnio w segmencie.
~Daniel
Liftback 1.5 EcoBoost 160KM 118kW
Cena jak wszystko dzisiaj, trochę przesadzona. Ale co kupić? Ford jest sprawdzonym, popularnym autem. Na rynku jest też duża dostępność części.
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo V
7,1
10,6
~Mondeo mk5
Kombi 2.0 EcoBoost 240KM 177kW
Jakość materiałów w dolnej części deski rozdzielczej i drzwi mogłaby być lepsza. Ale przynajmniej brak jakiegokolwiek skrzypienia. W kabinie jest bardzo cicho.