Lista ocen Ford Mondeo V Sedan (10) - Ergonomia

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mariusz
Sedan 2.0 Hybrid 187KM 138kW
Wzorowa, przyciskami na kierownicy sterujesz komputerem pokładowym (lewa strona kierownicy) i multimediami (prawa strona kierownicy) . Jak wysiądzie wyświetlacz radia to klimatyzację i radio/CD/USB obsłużysz przyciskami i pokrętłem. Na wyświetlaczu obok prędkościomierza z prawej strony możesz wyświetlić co chcesz, sms-y, nawigację, klimatyzację, radio, tytuły utworów z CD, pendrive, czy z komórki. Łączenie telefonu z bluetooth trwa sekundę i...
~Maciej
Sedan 2.0 TDCi 150KM 110kW
Fotele są wygodne, bo mam domówione sportowe. Ale poza tym jest słabo. Fotel jest tak ustawiony, że z prawej strony jest za mało miejsca na kolano, a z lewej jest za duża odległość do podłokietnika, co uniemożliwia szczupłym osobom opieranie się lewym łokciem jednocześnie trzymając kierownicę. Sterowanie komputerem i tempomatem z kierownicy najgłupsze, jakie w życiu widziałem.
~KKrzysztof79
Sedan 2.0 EcoBoost 240KM 177kW
Wszystko na swoim miejscu, schowki są odpowiednich rozmiarów. Super sprawa to uchwyty na napoje tego nie doświadczyłem wcześniej w tej klasie aut.
~KKrzysztof79
Sedan 2.0 EcoBoost 240KM 177kW
Szczególnie mi się podobają miejsca na napoje. To chyba jedno z lepszych rozwiązań jakie spotkałem w różnych samochodach.
~hybryd
Sedan 2.0 Hybrid 187KM 138kW
Banalna obsluga ale w mojej opinii wiele samochodow tak ma. Nie porywa ale tez nie ma za co odjac gwiazki:)
~hybryd
Sedan 2.0 Hybrid 187KM 138kW
banalna obsluga. wiele aut tak ma. Nie porywa ale tez nie ma za co odjac gwiazki:)
~Wik
Sedan 2.0 Hybrid 187KM 138kW
Dużo elektroniki...ale do ogarnięcia.
~Meier
Sedan 1.5 EcoBoost 160KM 118kW
Jak na benzynę i wielkośc auta jest ok
~Aleksander
Wszystko jest pod ręką.