Lista ocen Ford Mustang IV Coupe (14) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gilegile@interia.pl
Coupe 4.6 V8 Cobra 305KM 224kW
Nikt mi nie powie, że auto dużo pali!!! Po pierwsze silnik ma dużą pojemność, 8 cylindrów, ale ma gigantyczny moment i nie trzeba go "gonić po obrotach", żeby dynamicznie jechać. Po drugie filtry, kable i świece są TAńSZE niż np. do renault clio (wiem bo mam!!!). Po trzecie nic, zupełnie nic w aucie się nie psuje! Auto mam 3 lata i oprócz przeglądów (tanich zresztą) nie dołożyłem do niego ani złotówki! Bałem się przed zakupem o trwałość auta,...
~Tasunka-kokipapi
Coupe 3.8 V6 147KM 108kW
To auto swoje spalić musi ! Mam znajomych co chwalą się spalaniem 12-14 litrów. Gratuluję im, ale mój pali 18-20. Zmiana na gaz może pomóc - te silniki dosyć dobrze je znoszą pod warunkiem że założy to fachowiec. Jak chcesz oszczedzić na samej instalacji - to się wkopiesz na minę. W opinii znajomych poruszających się \"econoboxami\" to mustang pali \"masakrycznie dużo\" Jako że robie nim tyle km co z domu do pracy i czasami jakiś wypad za...
~cheetq
Coupe 3.8 V6 190KM 140kW
Nie wiem skąd koledzy wzięli liczby ok. 6l, ale jest to bajka. W wersji manualnej na trasie autostrada: Gdańsk - Łódź przy emeryckiej jeździe na 5 auto pali 9l. Nie jest to ekonomiczny wybór, ale jeśli chcemy zwracać na siebie uwagę i kochamy amerykańską motoryzację to jest to znakomity starter.
~chmielu
Coupe 5.0 GT 218KM 160kW
Jak na V8 to po mieści ok 14-17 litrów na trasie jadąc 180 km/g (autostrada A2 Stryków-Nowy Tomyśl odcinek ok. 240 kilometrów) spalanie na poziomie 12 litrów, rewelacja. Jadąc spokojnie na trasie spali nie więcej jak 11 litrów.
~JerzyK
Coupe 3.8 V6 152KM 112kW
Mogło być gorzej. Trasa:10-11, miasto: normalnie 12-15 ale da się dojść i do 20. Przeglądy tanie bo mechanika prosta ale niestety nieproporcjonalnie wysokie ceny części (GM ma dużo taniej)
~kuba@nevada.pl
Coupe 5.0 GT 218KM 160kW
niema co liczyc na spalanie jak w maluchu 18l/100km idzie bez problemu , ceny czesci stosunkowo niskie tylko czasem trzeba sie dobrze napocic zeby cos znalesc
~mjoachimiak@o2.pl
Coupe 3.8 V6 147KM 108kW
Hmm. 3.8 V6. Niektórzy na allegro piszą, że bierze 10l ale takich cwaniaków to powiesić. 13 to min.
~Tomek
Coupe 3.8 V6 190KM 140kW
Nie jest żle, zamontowany gaz(sekwencja) i nawet tanio wychodzi, nie jezdze ekonomicznia zazwyczaj:)
~Rafał 5150
Coupe 5.0 GT 218KM 160kW
Pali jak SMOK. i jezeli ktoś chce mieć ekonomiczne autko to nie kupuje MUSTANGA!!!
~pawiu
trasa 10 l, miasto do 14 l, ceny części i napraw w każdym aucie są za drogie