Lista ocen Ford Mustang IV Coupe (10) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mjoachimiak@poczta.o2.pl
Coupe 3.8 V6 147KM 108kW
Ech. Gdybym wiedział wcześniej, że w modelach 94 i 95 wystarczy mocniej głowicę dokręcić zgodnie ze specyfikacją dla modeli 96+ to nie robiłbym teraz głowic. Niestety pierwsze modele wypuścili z niedostatecznie dokręconymi głowicami co skutkuje wywaleniem uszczelki przed 130tys km. I jest to problem powszechny więc jeśli tego nie zrobiłeś to zrób to teraz bo czeka Cię zmiana uszczelki w niedługim czasie.
~Tasunka-kokipapi
Coupe 3.8 V6 147KM 108kW
Silnik wieczny, skrzynia solidna, nie mam się do czego przyczepić. Co kupione w złym stanie to naprawione i jest spokój :) Uwaga, silnik 3.8 lubi się przegrzewać jeśli układ chłodzenia jest zaniedbany. Koniecznie sprawdzać jego działanie na samym początku przygody z mustangiem.
~JerzyK
Coupe 3.8 V6 152KM 112kW
Typowa przypadłość - wydmuchane uszczelki pod obiema głowicami. Poza tym obie piasty w przednich kołach. Z eksploatacyjnych na razie - klocki, tarcze, sprzęgło, rolki i pasek wieloklinowy a przy okazji w/w poważnej usterki wymieniłem rozrząd bo nowy miałem prawie w prezencie.
~chmielu
Coupe 5.0 GT 218KM 160kW
Jedyna rzecz jaka się popsuła to dyfer, niestety przywaliłem w studzienkę i coś w nim chrupneło. Jeździć się da ale troche "buczy" i jak się mocniej wdepnie to zgrzyta.Jednym słowem do wymiany (koszty to ok. 650 dolarów razem s pół osiami). To się stało z mojej winy więc ocena dobra.
~kuba@nevada.pl
Coupe 5.0 GT 218KM 160kW
Niejestem w stanie stwierdzic przejechalem dopiero 1200km i byl zaniedbany mechanicznie przez poprzedniego wlasciciela
~Rafał 5150
Coupe 5.0 GT 218KM 160kW
jak narazie jest dobrze :) za krótko go mam zeby mowić
~merc31@wp.pl
nie mam złych doświadczeń
~jacekjanus@yahoo.com
Coupe 3.8 V6 190KM 140kW
jedno slowo... BRAK
~pawiu
Coupe 3.8 V6 147KM 108kW
nic poważnego się nie stało
~ign7
lepiej niż wiekszość