Lista ocen Ford Mustang IV (20) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gilegile@interia.pl
Coupe 4.6 V8 Cobra 305KM 224kW
Mam 182 cm wzrostu i z przodu brakuje mi kilku centymetrów do zajęcia idealnej dla mnie, sportowej pozycji (siedzenie kierowcy ustawione jak najbardziej w pionie). Pasażer ma sporo miejsca, a najdziwniejsze jest to, że z tyłu też da się przewieżć 2 dorosłe osoby, choć najlepiej niedaleko (a poza tym i tak nie będą chciały wysiąść jak usłyszą przepiękny gang silnika ;-) - wiem, wiem znów się powtarzam, sorka)
~Tasunka-kokipapi
Coupe 3.8 V6 147KM 108kW
Mogłoby się wydawać że Mustang to duuuuże auto gdzie miejsca jest ogrom. Niestety, z przodu miejsca dla kierowcy 182 cm jest w sam raz. Przy 190 musiałbym już kombinować z wymianą fotela. Ogólnie siedzi się w dosyć dopasowany sposób, jednak w żadnym wypadku nie jest to amerykański \"kanapowiec\". Pozycja raczej jak w F-16 :)
~H00N1G4N
Cabrio 3.8 V6 190KM 140kW
Z przodu typowo po amerykańsku - ogromna przestrzeń. Tylna kanapa wprawdzie jest bardzo wygodna i w pełni funkcjonalna, ale osoby, które zdecydują się na niej podróżować powinny być drobnej budowy ciała.
~robocomp@robocomp.com.pl
Cabrio 5.0 GT 218KM 160kW
Dla kierowcy i pasażęra obok jest wygodnie, z tyłu dwie osoby średniej budowy się mieszcza. W sumie jest to auto sportowe, a 4 osoby mogą jechać, zobaczcie Camaro, nie mowiąc juz o Corvette czy Viper´ze
~JerzyK
Coupe 3.8 V6 152KM 112kW
Mało miejsca w sensie przestrzeni (nie znaczy że ciasno - raczej dopasowanie jak w kabinie myśliwca) ale fotele bardzo wygodne.
~merc31@wp.pl
Coupe 5.0 GT 218KM 160kW
ja mam dużo miejsca pasażerowie się nie liczą fotele z przodu strasznie wygodne pompowane i ustawiane do każdej sylwetki
~Rafał 5150
Coupe 5.0 GT 218KM 160kW
kierowca i pasażer ma duuużo miejsca. Reszta juz mniej ale to wkońcu auto głównie dla 2 osób
~Michał
Cabrio 5.0 GT 218KM 160kW
W sam raz, a jak ktoś od czasu do czasu z tyłu usiądzie też nie narzeka
~Krzysztof ( Chicago)
Coupe 3.8 V6 190KM 140kW
Duzo miejsc tylko dla 2 pasazerow ( 3 i 4 jest bardzo ciasno)
~kuba@nevada.pl
Coupe 5.0 GT 218KM 160kW
Niejest to rodzinny samochod, z tylu wchodza osoby do 1,6m na krotka przejarzdzke