Lista ocen Ford Orion III 1.6 i 105KM 77kW 1990-1992 (29)

3,5
~zz_top@wp.pl
Sedan 1.6 i 105KM 77kW
Całkiem solidny, niedrogi w eksploatacji, dość wygodny samochód. Bardzo duży plus za pojemność bagażnika! Nie na darmo tył samochodu jest o ładne 20cm dłuższy niż w Escorcie. Z silnikiem 1600i całkiem dynamiczny (100km/h w 10s.). Jak na 10 letni samochód nadal wygląda ładnie (zwłaszcza po delikatnym tuningu... hehe... co też zrobiłem) Polecam młodym ludziom niezbyt zasobnym w kasę - wystarczy nawet wtedy jak założycie rodzinkę...
~gumiś
Sedan 1.6 i 105KM 77kW
W miarę dynamiczny samochód z trwałym silnikiem starszej generacji co pozwala na montaż taniej instalacji LPG. Trwała tapicerka welurowa i tanie twarde plastiki na kokpicie, świetne trzymanie sie drogi choć przy wyższych obrotach głośny. Tani serwis i ceny zakupu, sporo miejsca w środku i kufer 490l. słabe blachy... ale i tak auto nie ma większej konkurencji w takim przedziale cenowym.
3,4
~Waldek
Sedan 1.6 i 105KM 77kW
nie przesadzal bym jak macie kupowac auto to kupcie toyote albo passata moze honde a jak forda to cos nowszego np mondeo tylko tak roczniki od 98
4,1
~Fix_kr
Sedan 1.6 i 105KM 77kW
Bardzo dobrze mi się tym autem jeździ. Nie mam większych podstaw do narzekania. Samochód stabilny i dynamiczny. Spalanie w normie.
~vortigon@o2.pl
Sedan 1.6 i 105KM 77kW
Jest to fantastyczne i niedoceniane auto. Bagażnik ogromny(ok. 500L) wygodny i bezpieczny samochód. Wersja 1.6 EFI 105 KM jaką posiadam oferuje sporą moc i niezłe przyspieszenie przy czym nie odbija się to tak strasznie na ekonomiczności. Auto ma już swoje lata więc trzeba dbać o takie rzeczy jak blacha czy podwozie. Nie jest przeznaczone dla leniwych bałwanów którzy nie potrafią prosto śruby wkręcić.
~XxxOooOxxX
Sedan 1.6 i 105KM 77kW
Troche za glosny, niezle osiagi.Przyspieszenie 0-100 w 10,2 s, predkosc maksymalna okolo 180-190 kmh na 3 biegu leci 150 (Silnik)
3,6
~Ewa i Maciek
Sedan 1.6 i 105KM 77kW
za te pieniądze może być; lepszy od małych nowych aut jak Clio czy Punto którymi jeżdzę służbowo, ale nastepne auto będzie prawdopodobnie nowe i japońskie
~m@rcink byca
Sedan 1.6 i 105KM 77kW
bardzo dobry samochód,ma bardzo dobre osiągi,moc i pry tym ogromny bagażnik(ok500l.),dzięki czemu nadaje sjest to rodzinny a także sportowy samochód
~madamos
Sedan 1.6 i 105KM 77kW
Polecam dlaosób które chcą dużo za mało....BRAWA DLA FORDA!!!!!
~Faya
Sedan 1.6 i 105KM 77kW
Bardzo fajne rodzinne autko, którym też można poszaleć. Jedyny minus jaki daje się zauważyć to brak wspomagania.