Oceny Ford Orion III 1.6 i 105KM 77kW 1990-1992

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Ford Orion III 1.6 i 105KM 77kW 1990-1992

~vortigon@o2.pl
Sedan 1.6 i 105KM 77kW
Jest to fantastyczne i niedoceniane auto. Bagażnik ogromny(ok. 500L) wygodny i bezpieczny samochód. Wersja 1.6 EFI 105 KM jaką posiadam oferuje sporą moc i niezłe przyspieszenie przy czym nie odbija się to tak strasznie na ekonomiczności. Auto ma już swoje lata więc trzeba dbać o takie rzeczy jak blacha czy podwozie. Nie jest przeznaczone dla leniwych bałwanów którzy nie potrafią prosto śruby wkręcić.
~kowalmarcinek
Sedan 1.6 i 105KM 77kW
ogólnie moje autko mnie nigdy nie zawiodło swietnie przyspiesza, olej bierze z lekka ale zawsze mu dam pic i w zamian mnie wozi gdzie chce he he pozdrawiam ogolnie plolecam! moje kosztowalo mnie 2 tys odziwo nie ma oznak korozji!!!!!naprawede nie wiarygodne
~gumiś
Sedan 1.6 i 105KM 77kW
W miarę dynamiczny samochód z trwałym silnikiem starszej generacji co pozwala na montaż taniej instalacji LPG. Trwała tapicerka welurowa i tanie twarde plastiki na kokpicie, świetne trzymanie sie drogi choć przy wyższych obrotach głośny. Tani serwis i ceny zakupu, sporo miejsca w środku i kufer 490l. słabe blachy... ale i tak auto nie ma większej konkurencji w takim przedziale cenowym.
~k_dabrowski@o2.pl
Sedan 1.6 i 105KM 77kW
Samochód ogólnie ok poza drobnymi naprawami jak to sie zdarza w samochodach w tym wieku. Auto swobodnie nadaje sie na samochód rodzinny pojemny bagażnik ma wade zawiasy chowające się do środka trochę uciażliwe przy pakowaniu sie na dłuższy rodzinny wyjazd. Jeszcze jedna wada tego auta sa dośc uciażliwe cześte naprawy zawieszenia ( niestety nie wytrzymuje zbyt długo na naszych drogach )
3,5
~zz_top@wp.pl
Sedan 1.6 i 105KM 77kW
Całkiem solidny, niedrogi w eksploatacji, dość wygodny samochód. Bardzo duży plus za pojemność bagażnika! Nie na darmo tył samochodu jest o ładne 20cm dłuższy niż w Escorcie. Z silnikiem 1600i całkiem dynamiczny (100km/h w 10s.). Jak na 10 letni samochód nadal wygląda ładnie (zwłaszcza po delikatnym tuningu... hehe... co też zrobiłem) Polecam młodym ludziom niezbyt zasobnym w kasę - wystarczy nawet wtedy jak założycie rodzinkę...
~michalsuchan1984@wp.pl
Sedan 1.6 i 105KM 77kW
Przystępna cena i nadzwyczaj pozytywne wrażenia z jazdy!!!
~madamos
Sedan 1.6 i 105KM 77kW
Polecam dlaosób które chcą dużo za mało....BRAWA DLA FORDA!!!!!
~sławek sz
Sedan 1.6 i 105KM 77kW
jak na taki przebieg super, trochę bierze olej, ale to normalne bo ma 17 lat, ponadto jest cichutki i dynamiczny, nic więcej mi nie trzeba
3,8
~KOKON30
POLECAM JAKO AUTO RODZINNE DLA OSÓB O NIEZBYT WIELKIEJ ZASOBNOŚCI PORTFELA
~m@rcink byca
Sedan 1.6 i 105KM 77kW
bardzo dobry samochód,ma bardzo dobre osiągi,moc i pry tym ogromny bagażnik(ok500l.),dzięki czemu nadaje sjest to rodzinny a także sportowy samochód