Oceny Ford Probe I

Oceny Ford Probe I – wybierz silnik

Najnowsze oceny Ford Probe I

~Jurgen
Ford Probe I
Całko kształt prezentuje się dobrze.Znakomite auto,świetnie się nim jeździ. Wiem co mowie bo to mój 14 samochód a miałem już trochę egzotyków.Znakomity obraz sportowego wozu o bardzo dobrych właściwościach jezdnych, osiągach i ciekawym designie psuje panosząca się korozja progi to podstawa,podłoga, spody drzwi, nierzadko jak słyszałem od kolegów także podłużnice,kielichy sprawiają ze koszt ratowania jest znaczny, dlatego wiele już zakończyło...
~Drzymek
Ford Probe I
Jest to wspaniałe auto i nie mam najmniejszego zamiaru go sprzedawać!!! Wszystkie oceny pisałem w stanie auta całkowicie fabrycznego. Teraz po roku majstrowania i ulepszania samochód jest PIEKIELNIE szybki (sporo szybszy niż nowe BMW 325) i głośny. Wygląd także poprawiony. Posiadanie Probka daje niesamowitą frajdę z jazdy i z grzebania w tym samochodzie, tym bardziej że silnik ma duży potencjał tuningowy! Jedyny minus to spalanie które teraz...
~lama187
Ford Probe I
najlepsze auto jakim jezdzilem, polecam kazdemu, az zaluje ze sprzedalem i chyba kupie jeszcze raz, troszke gorzej chodzi na gazie przez turbo ale jak ktos chce taniej to sie przyzwyczai i tak wiekosc aut nie ma z nim szans
~Bielas
Coupe 3.0 V6 145KM 107kW
Ford Probe I
Bardzo miłe auto za rozsądną cenę. Bardzo ładnie przyspiesza zwłaszcza 3.0 V6, może 2.2 turbo jest szybsze ale nie mruczy tak ładnie jak v6. Probe to już stary samochód ale wart uwagi bo zadbany egzemplarz będzie służył jeszcze wiele lat. Może być doskonałą alternatywą jako drugie auto w rodzinie i coś dla rozrywki. Bo jazda codzienna jest kosztowna zwłaszcza zimą w mieście.
~FilipS
Ford Probe I
Naprawdę dobry samochód, z uwagi na rocznik wiadomo, że nie jest wszystko w stanie doskonałym ale łatwo dostępne częsci zamienne (od Mazdy 626 pasuje 80%) Po lekkim tuningu mechanicznym i optycznym ktoś kto dba o autko może cieszyć się naprawdę super maszynką. Za jakieś 10 latek z pewnością te modele zaczną już być przedmiotem zainteresowania kolekcjonerów.
~pluto
Ford Probe I
IDEALNE DO LANSU POD WIEJSKIMI DYSKOTEKAMI GDZIE NAĆPANE MALOLATY SAME WYRYWAJĄ KLAMKI. BLOWJOB GWARANTOWANY NA KAŻDEJ IMPREZIE. SPRAWDZONE EMPIRYCZNIE...A TIGER to idiota. Ten samochód to japończyk tylko znaczek forda ma.
Dziennik kosztów dla Ford Probe I
11,9
~goral
Ford Probe I
ogólnie autko jest fajne, ma świetną sylwetke, jeżdzi się dobrze i nie żałuję że kupiłem szczególnie biorąc pod uwagę że w tej chwili stoją za śmieszne pieniądze. poza tym w standardzie klimatyzacja :)
~KArdyniak
Ford Probe I
Auto z amerykańsko-japońską linią która jest ponadczasowa. Ludzie się za autkiem oglądają, bo nie wiedzą co to jest. Autko ma swoje humory, ale daje radochę z jazdy.
~wacek
Ford Probe I
Największy i chyba jedyny poważny mankament probe I to korozja. Progi czy kielichy amrów oraz wnęki w bagażniku, podloga to są miejsca gdzie rdza jest najczęściej.
~-jazda-
Ford Probe I
NIE MA CO SIE ZASTANAWIAC NAPEWNO LEPSZE NIZ TO WCZESNIEJSZE AUTO ;)