Oceny Ford Probe II 2.5 V6 24V 163KM 120kW 1993-1998

Ford Probe II 2.5 V6 24V 163KM 120kW 1993-1998 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Probe II 2.5 V6 24V 163KM 120kW 1993-1998

~Właściciel
Coupe 2.5 V6 24V 163KM 120kW
Samochód ma bardzo ładną ponad czasową sylwetkę i jest aerodynamiczny,świetne materiały wykończeniowe, wszystko jest na swoim miejscu tak jak powinno być, bardzo fajnie się jeździ tym samochodem , nisko się siedzi co tez jest fajne fotel kierowcy ma elektrycznie pompowane boki siedzenia i tył pleców co zapewnia świetne trzymanie w zakrętach fotel dosłownie nas zaciska, prowadzenie jest świetne trzyma się jak przyklejony, kto mówi że ceny...
~teaman
Coupe 2.5 V6 24V 163KM 120kW
Uff.. Rozpisałem się we wszystkich działach, więc chyba widać jaką mam opinię. Probe jest samochodem nie tylko dla koneserów. Od jakiegoś czasu jeżdżę nim na co dzień i nawet na krótkie dojazdy do pracy, warto go kupić. Polecam wszystkim, dla których RADOŚĆ z jazdy jest wartością, a auto to coś więcej niż 4 kółka. Pomimo wieku i wysłużenia mojego egzemplarza, ciężko będzie mi się z nim rozstać, bo jednak za każdym razem jak do niego wsiadam,...
~rodger16@wp.pl
Coupe 2.5 V6 24V 163KM 120kW
Auto doskonale sie prezentuje, jest ekonomiczne na lpg i dobrze na nim pracuje, trwale silnik mimo ostrego uzywania znosi wszystko z godnoscia i wrazenie jest takie jak by to lubial. ogolnie szybko tanio i bezproblemowo w dodatku szpanersko :P
3,2
~AUTOMANIAK
Coupe 2.5 V6 24V 163KM 120kW
Auto jeżeli chcemy kupić w znośnym stanie musimy wydać około 8-12tysięcy złotych minimum żeby co kilka dni nie odwiedzać elektryków i mechaników... Wygląd jest niebanalny nieprzeciętny naprawdę piękne auto bardzo często ze świetnym wyposażeniem w z dobrą blachą. Gdyby nie awaryjność ogólna auto szczerze byłoby to atrakcyjne auto.
~Bruce
Coupe 2.5 V6 24V 163KM 120kW
Auto, obok którego nie sposób przejść obojętnie, sylwetka wciąż zwraca uwagę, właściwości jezdne stanowią doskonały kompromis pomiędzy komfortem i sportowym zacięciem jakie przejawia to auto. Samochód, którym można nie tylko komfortowo się przemieszczać ale z posiadania którego czerpać również wiele przyjemnośći.
3,3
~Mała
Coupe 2.5 V6 24V 163KM 120kW
Jak dla mnie to auto na niedziele,potem wypucowac i sycić oko ale w garażu.Miałam je przez rok i w tym czasie wydałam na naprawy około 10 tyś.zł.Dla przykładu-linka od hamulca ręcznego koszt,300zł.Części bardzo drogie i wszystko trzeba zamawiać bo w sklepie nigdy nic nie ma...w każym sklepie pytają,,co to za wynalazek´´?
~Bolek:D
Coupe 2.5 V6 24V 163KM 120kW
Wybitne autko naprawde warte zakupu, ceny nie są wygórowane a w porównaniu do Calibry, Probe jest po prostu Ferrari:D Naprawde, jakością i niezawodnością dorównuje naprawde drogim autkom, a proszę pamiętać że mój ma prawie 300tys i mimo to śmiało mogę dawać mu najwyższe noty. W razie pytań przesyłam gg 1545425- może pomogę:D
4,1
~Arturo
Coupe 2.5 V6 24V 163KM 120kW
piekne autko, malo juz teraz takich. sprawny silnik, chociaz nie powala moca, ale daje przewage na drodze. auto bardzo praktyczne jak na coupé. dosc wygodne i niedrogie w ekspolatacji. daje przyjemnosc z jazdy oraz z posiadania. sprawdza sie swietnie jako drugie auto.
~Kanion
Coupe 2.5 V6 24V 163KM 120kW
Auto mam od roku i ogólnie jestem zadowolony.Ma ono parę wad ale ogólnie jest mało awaryjne jeśli kupimy zadbany egzemplarz.Zaniedbane probe są skarbonkami bez dna.
~DoM PROBE V6 black streetracing
Auto super agresywny kształt i ten silnik V6 robi swoje