Lista ocen Ford Ranger (78)

~Kamil
Podwójna kabina Raptor 2.0 EcoBlue 213KM 157kW
przydałoby się v8 z Mustanga lub przynajmniej 300KM (Silnik)
4,1
~Krzysztof
Podwójna kabina Facelifting 3.2 Duratorq TDCI 200KM 147kW
Samochód prezentuje się bardzo dobrze. Posiadam wersje Black Edition. W terenie spisuje się nieźle a do tego można nim całkiem szybko i komfortowo podróżować autostradą. Niestety podczas niespełna 1,5 roku użytkowania 4 raz jest na naprawie gwarancyjnej... wszystkim polecam płatne przedłużenie gwarancji
3,3
~Kris
Pickup 2.5 TDCI 143KM 105kW
Auto zdecydowanie lepiej sprawuje się w terenie niż na szosie. Na tylnych siedzeniach pasażerowie muszą trzymać się w czasie pokonywania poprzecznych nierówności - efekt \"skoczka\". (Układ jezdny)
3,8
~A.S.
Pickup 2.5 4x4 143KM 105kW
Samochód dobry. Troche twarde zawiesznie. Brakuje ESP przy tej mocy w zimie. Nie dokładny prędkościomierz. Oszczędny do około 110 km/godz. Dobry na długie trasy dla siedzących z przodu. TAkie auto trzeba lubić.
~gajduś
Pickup 2.5 TDCI 143KM 105kW
7,5 l/100km - v max 120 10-12 l/100km przy 180km/h wymiana oleju z filtrem w ASO 284 zł. brutto - REWELACJA!!!!!! (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Radek
Podwójna kabina Facelifting 2019 2.0 EcoBlue 213KM 157kW
Wszystko by było fajnie, gdyby nie ogniska rudej na ramie... Dyfer, zwrotnice idzie zrozumieć ale że rama po roku, zimie bez śniegu dziesięciu tysiącach nalotu już łapie ogniska korozji? Słabo, słabo.
~marco73ww@o2.pl
Pickup 4.0 207KM 152kW
jestem bardzo zadowolony z tego samochod i nikt mi nie powie ze sa lepsze pick upy od rangera wszelkie inne testowałem w terenie i nic mi nie sprawiło tyle frajdy co ranger!!!! (Stosunek jakość/cena)
~Mati
Ford Ranger III
Pick Up 2.3 86KM 63kW
Świetny samochód - wygodny, oszczędny, tanie części . Przez prawie 5 lat nic ( oprócz drobiazgów ) się nie zepsuło . POLECAM SAMOCHÓD, SZCZEGÓLNIE FIRMOM !!
3,8
~dooddie
Pickup 2.5 TDCI 143KM 105kW
uchwyty na pace powinny być mocowane do paki a nie do kuwety
~Grzegorz
Ford Ranger VI
Podwójna kabina 2.0 EcoBlue BI-TURBO 210KM 154kW
To mój 3 Ford Ranger .Pierwszy 2013rok drugi 2018. Nowy z 2023 zaskoczył mnie bardzo pozytywnie chociaż poprzednia wersja była 3.2
Ford Ranger