Oceny Ford Ranger V Podwójna kabina Facelifting 3.2 Duratorq TDCI 200KM 147kW 2016-2018

Ford Ranger V Podwójna kabina Facelifting 3.2 Duratorq TDCI 200KM 147kW 2016-2018 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Ranger V Podwójna kabina Facelifting 3.2 Duratorq TDCI 200KM 147kW 2016-2018

~MartiT
Ford Ranger V
Moim zdaniem auto bardzo uniwersalne prowadzę firmę instalatorską z obsługą techniczną obiektów, potrzebuje przewieść tone przewiozę , potrzebuję wyjechać na wakacje morze i góry pojadę z rodziną przynajmniej kobieta mi nie narzeka że bagażnik za mały, Przed zakupem testowałem Nissana navarę oraz mercedesa X ( Jak nie patrzeć to samo ) powiem silniki 2,3 bi turbo jak pamiętam, lekka turbo dziura na starcie i brak dźwięku , Co do mnie...
~Piotr Drygała
Ford Ranger V
Zastanawiałem się nad tym autem pół roku. W końcu podjąłem decyzję, że biorę Rangera. Mam wersję Limited z kamera cofania, czujnikami parkowania z przodu, gniazdkiem 230V, nawigacją,hakiem i co najważniejsze z roletą paki. Dla mnie auto wymarzone. Posiada wszystko co wymagam w aucie terenowym potrzebnym do mojej działalności. Auto wzbudza ogromne zainteresowanie. Navary i inne terenówki wszystkim się znudziły, natomiast gdzie nie pojadę tym...
~Krzysztof
Ford Ranger V
Samochód prezentuje się bardzo dobrze. Posiadam wersje Black Edition. W terenie spisuje się nieźle a do tego można nim całkiem szybko i komfortowo podróżować autostradą. Niestety podczas niespełna 1,5 roku użytkowania 4 raz jest na naprawie gwarancyjnej... wszystkim polecam płatne przedłużenie gwarancji
Dziennik kosztów dla Ford Ranger V Podwójna kabina Facelifting 3.2 Duratorq TDCI 200KM 147kW
10,3
~montanaro
Ford Ranger V
Od 3 lat chodził za mną ranger, teraz los obdarzył mnie Wildtrackiem w prawie pełnej wersji ( bez adaptacyjnego tempomatu), już chyba innego nie chcę. poprzednio miałem Volvo V70 summum, ale ze względu na to, iż mieszkam w górach, brakowało napędu na 4x4. Do Volvo już bym nie wrócił .....
~przemek_stencel
Ford Ranger V
Długo szukałem samochodu łączącego zalety komfortowej osobówki i auta do pracy w budowlance. Przetestowałem nową Navarrę, L200, Amaroka, Hiluxa. Wybór padł na Rangera w wersji Limited Black Edition i absolutnie nie żałuję. Samochód praktycznie wyposażony jak luksusowa limuzyna, a przy tym cena nowego golfa kombi ;) Moim zdaniem najlepszy wybór spośród obecnie dostępnych pick-upów europejskich (bo F150 jest poza konkurencją).
~Marcin
Ford Ranger V
Świetny samochód,autostrada 150-160 km/h spalanie 11 litrów/100 km,cykl mieszany 10 l,najmniej miałem 9.Trzyma się drogi jak na pickupa świetnie a próbowałem u innych w konkurencji i uważam że jest B.dobrze.Wlasciwosci terenowe -CZOŁG:)Nafaszerowany bajerami wdobrej cenię i asystenta drogowego gorąco polecam bo poprawi bardzo bezpieczeństwo!
~Michał
Ford Ranger V
Bardzo uniwersalne auto w wersji Limited ma wszystko czego potrzeba i według mojej oceny świetnie wygląda
Ford Ranger V Podwójna kabina Facelifting