Oceny Ford Ranger V Podwójna kabina Raptor

Najnowsze oceny Ford Ranger V Podwójna kabina Raptor

1,4
~mih
Podwójna kabina Raptor 2.0 EcoBlue 213KM 157kW
Słaba jakość wykonania i duża awaryjność , jeśli padają skrzynie i silniki to uważam że to jest przegięcie . Wśród moich znajomych już dwa silniki wymienione i jedna skrzynia biegów . U mnie na szczęście jeszcze nie ,ale czekam bo to nieuniknione . U mnie cała reszta była wymieniana czasem po dwa razy ,ale co tam ,chciałem to mam , jeśli zdrowia starczy sprzedam i kupię dacię bo nie mam nerwów do takiej tandety.
~MartiT
Podwójna kabina Raptor 2.0 EcoBlue 213KM 157kW
Owszem zgodzę się Ameryka nas przyzwyczaiła do silników powyżej 3L wcześniejszy model mój Wild-track miał 3.2L silnik i powiem szczerze jest to samo tu jest 2.0 TwinTurbo , tak naprawdę ważne są NIUTKI w takim przypadku a jest ich 520NM ( auto spr na hamowni ) i wierzcie mi daje radę . Auto dane nie jest autem na sprint (kaganiec max 180) ma służyć do przemieszczenia się w ciężkim terenie i to z materiałem na pace , w tym przypadku zdaje go na...
4,1
~Borys dupka. Walić TVN !
Podwójna kabina Raptor 2.0 EcoBlue 213KM 157kW
Jeździłem ostro po bezdrożach. 70-90 kmph. W porównaniu z wranglerem bajka. Wranglera nie oddam za żadne skarby ale zapierdzielać się nie da (Układ jezdny)
~Kamil
Podwójna kabina Raptor 2.0 EcoBlue 213KM 157kW
przydałoby się v8 z Mustanga lub przynajmniej 300KM (Silnik)
~Maro
Podwójna kabina Raptor 2.0 EcoBlue 213KM 157kW
Daje radę w terenie. Na autostradzie spokojnie 140-160 km/h. Cicho bo ma podwójnie klejone szyby. Średnie spalanie 10-12 litrów/ 100 km (Silnik)
Ford Ranger V Podwójna kabina Raptor