Oceny Ford S-Max I Van Facelifting 1.6 EcoBoost 160KM 118kW od 2011

Ford S-Max I Van Facelifting 1.6 EcoBoost 160KM 118kW od 2011 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford S-Max I Van Facelifting 1.6 EcoBoost 160KM 118kW od 2011

~el.jot
Van Facelifting 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
Samochód jest kompletnie incognito. Nikt Cię w nim nie zapamięta, nikt nie zwróci uwagi. S-Maxów jeżdżą tysiące, niczym się nie wyróżniające zwykle takie trochę większe kombi - dla mnie to raczej minus, wolę unikatowe specyficzne samochody ale... Całokształt wypada zdecydowanie na plus Forda. Nie ma się do czego przyczepić, nawet na silę. Duży, pakowny, wygodny - jest. Rodzina zadowolona. Siedem miejsc - jest. I nawet w trzecim rzędzie da...
~radmol
Van Facelifting 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
Jest to mój pierwszy minivan. Do tej pory miałem benzynowe auta po kolei: duży fiat 1500, astra I sedan 90KM, astra II hb 97KM, corolla kombi IX 1.6 110KM, (żona jazz II 1.4 83KM), (żona Focus II hb 1.6 100KM). Po przesiadce z w/w samochodów czuć różnicę w gabarytach i na plus i na minus. W środku dużo przestrzeni ale trochę dziwnie ergonomicznie urządzonej. Czuć wygodę. Nie jest tak zwrotny i zwinny jak mniejsze auta co jest dużym minusem w...
4,1
~mkmkmk
Van Facelifting 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
Moje pierwsze auto typu minivan. Nie będę ściemniał - kupiłem oczami. Żaden inny samochód z 3 niezależnymi fotelikami i ogromnym bagażnikiem mi się nie podobał. Miałem obawy przed Fordem, ale na przestrzeni 3 lat stwierdzam, że obawy były grubo przesadzone. Wózek dziecęcy wrzucam bez składania :D - Naprawdę przestrzen bagażowa zapewnia luz na spokojnie dla rodziny 2+3.
~P&P
Van Facelifting 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
Najładniejszy rodzinny Van dostępny na rynku, zapewniający komfortowe podróżowanie pięcioosobowej rodzinie. Silnik 1,6 EcoBoost (160 KM) w zupełności wystarcza do sprawnego poruszania się S-maxem. Motor przy właściwej eksploatacji -terminowe wymiany oleju, filtrów, tankowanie dobrego paliwa; nie stwarza problemów, a co najważniejsze nie "bierze oleju"!
~Grzesfire
Van Facelifting 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
Samochód sprawdza się jako auto rodzinne. Używam go przeważnie w trasie, ze średnim lub dużym obciążeniem. Bardzo wygodny i komfortowy w trasie. Mam 5 foteli więc przestrzeń bagażnika pozwala na wiele.
~Kamil
Van Facelifting 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
Powiem tak jako auto praktycznie nowe jak na 105 tys zł przy zakupie nowego bardzo interesująca dobra propozycja ja jestem pod wrażeniem i mogę z czystym sumieniem polecić
~Jacek
Van Facelifting 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
Świetny i ekonomiczny pojazd dla ludzi z nieco większa rodziną (2+3)Zwłaszcza że można zrobić 2+5. Nie za duży na co dzień i wystarczająco duży na rodzinne wypady.
~Tomasz1970
~Andrzej
Van Facelifting 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
Silnik rewelacja, elastyczny i bardzo cichy. 160KM w zupełnosci wystarczy do nawet agresywnej jazdy (Silnik)
Ford S-Max I Van Facelifting