Oceny Ford S-Max I Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW od 2010

Ford S-Max I Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW od 2010 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford S-Max I Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW od 2010

~TomEnRobbin12
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Bardzo miłe zaskoczony Fordem S- Max em, 2.0 TDCi Titanium Powershift, pojemny, przestronny, duży rodzinny samochód na zakupy i duże, długie wyprawy. Każdy z pasażerów ma dużo miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu. Bardzo wygodne fotele- z przodu możliwość regulacji elektronie. Fotele z tyłu każdy z osobna ma kilka możliwości regulacji. Skrzynia Powershift bardzo dobrze się sprawuje. Podgrzewane szyby bardzo fajnie reagują przez zimę. Bardzo...
~Jacek
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Idealna propozycja dla ludzi ceniących niezawodność i wysoką jakość za rozsądną cenę . Mnóstwo miejsca w całym aucie plus fajny wygląd szczególnie na dobrych felgach . Oczywiście gusta są różne jednemu się podoba drugiemu nie ( chociaż myślę że tych drugich jest zdecydowanie mniej ). Najlepiej kupić auto nowe w salonie ,można też trafić krajowe z prawdziwą sprawdzalną historią przebiegu . Duży szklany dach daje mnóstwo frajdy podczas jazdy ,...
2,7
~Lux
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Spełniam swój obywatelski obowiązek przestrzegając Was przed pochopnym zakupem tego auta. Po 4 latach użytkowania pozbywam się go z wielkim żalem i z wielką ulgą jednocześnie. To nie jest auto dla każdego i trzeba być tego świadomym. Ma kilka niezaprzeczalnych zalet i dwa razy tyle wad. Potrafi zaskoczyć pojemnością wnętrza i bagażnika oraz słabym wykonaniem, niską trwałością i drogim serwisem, zwłaszcza w niektórych wersjach.
~Karol
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Podsumuję go tak: dobrze się prowadzi, nie psuje się, silnik (po czipowaniu) spisuje się lepiej niż nadzwyczajnie. Jedyny mankament to spalanie (po czipie nie wzrosło) ale ten silnik PSA po prostu przy takiej masie 1750 kg masie musi sporo palić. Choć wzorem są silniki diesla BMW. Polecam dla rodziny z małymi dzieciakami.
~Jacek
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Doskonałe auto dla każdego , bardzo wygodne i ekonomiczne . Dobrze wyglądający szczególnie po lifcie i na 18kach . Bardzo dziwią mnie komentarze negatywne na temat tego auta , oczywiście każdy ma swój gust i wymagania ale średnie spalanie w dwu litrowym dieslu na poziomie 12 czy 13 litrów to jakieś science-fiction . Mam wrażenie że wystawiają je zazdrośni sąsiedzi a nie właściciele.
~Paweł
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
To drugi S-Max w posiadaniu (pierwszy 2007 r). Samochód porządny, wszechstronny i ładny. Jak wszędzie mogą sie zdarzyć mniejsze lub większe wpadki ale biorąc pod uwagę całokształt to nie ma lepszego auta w tej klasie i cenie.
~Robert
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
To mój 3 s-Max.tzn. ze warto.prawie ideał gdybyb miał 4x4. Idealny na trasy. Dla dużej rodziny i dla aktywnych ludzi. Wróżę rowery narty sprzęt do nurkowania. Polecam
~Darek
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Naprawdę bardzo fajny samochód , bezawaryjny i ekonomiczny . Przy kupnie nowego pewność długiej i przyjemnej jazdy .
~AREK
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Piękny, Niby van lub ogromne kombi, samochód bardzo oryginalny. Bardzo ekonomiczny jednak za drogi w zakupie w salonie. Dlatego też może niezbyt dużo tych aut na drogach.
~RAFAŁ
Ford S-Max I Van Facelifting