Oceny Ford S-Max I Van 2.0 TDCi 130KM 96kW 2006-2010

Najnowsze oceny Ford S-Max I Van 2.0 TDCi 130KM 96kW 2006-2010

4,1
~Janusz jagoral@neostrada.pl
Van 2.0 TDCi 130KM 96kW
auto doskonałe dla 5 osobowej rodziny i na urlopy. Trudno znaleźć lepsze w ofercie. Ogromne w środku i zgrabne z zewnątrz. Silnik 2.0 TDCI, skrzynia biegów i zawieszenie bardzo OK. Kiepskie fotele, niewygodne przy dłuższej jeździe, to nieporozumienie przy takiej cenie! Ponadto auto prestiżowe i rzadko spotykane. Ogólnie jestem zadowolony.
~fimet@neostrada.pl
Van 2.0 TDCi 130KM 96kW
Sylwetka niepowtarzalna na drodze płynie prędkości nie odczuwa się bezpieczne hamowanie poduszki kurtyny dają psychiczną pewność jazdy nocna jazda: oświetleni b/d wjazd do garażu oświetlenie boczne mycie lamp i inne drobiazgi dają dużo do jego wartości i funkcjonowania Minus to brak kola zapasowego (jest niezbędnik)
~tekal@neostrada.pl
Van 2.0 TDCi 130KM 96kW
ta piątka ma odniesienie do doświadczeń z innymi innymi autami, z którymi kończyłem znajomość po przejechaniu od 100 do 340 tys.km (audi, vectry, passaty, mondeo...). Moje początkowe obawy abym nie był testerem beta (chyba jeden z pierwszych egzemplarzy w Polsce) tego modelu, się rozwiewają, oby tak dalej, naprawdę udane auto
~Paweł
Van 2.0 TDCi 130KM 96kW
Świetne auto. Sprowadziłem sam go z Niemiec od 4 lat tylko jakieś podstawowe rzeczy eksploatacyjne. Świetne trzyma się drogi.
~Vein
Van 2.0 TDCi 130KM 96kW
Autko kupione rok temu przy przebiegu około 200tyś jak na razie nic się nie dzieje i oby tak dalej. Następny też będzie S max tylko z mocniejszym silnikiem i podgrzewaną szybą przednia :)
~Obserwator
Van 2.0 TDCi 130KM 96kW
Rewelacyjne auto, pojemne, komfortowe, wypasione ( przynajmniej moje), sybkie i bezpieczne.
Dziennik kosztów dla Ford S-Max I Van 2.0 TDCi 130KM 96kW
7,9
~MALKI
Van 2.0 TDCi 130KM 96kW
Wart polecenia. Dobrze się prowadzi, jest dynamiczny i ekonomiczy, oferuje dużo przestrzeni. Byle nie rdzewiał i nie psuł się (fordy podobno lubią) przeraża trochę ilość elektroniki.
~Darek
~dużo jeżdżący
Van 2.0 TDCi 130KM 96kW
Nie trafiłem jeszcze na lepszego.
~Morda do Forda
Ford S-Max I Van