Ocena kierowcy - Ford S-Max I Van

Silnik 2.0 TDCi 140KM 103kW
Rok produkcji 2007
Ford S-Max I Van 2.0 TDCi 140KM 103kW 2006-2010 - Oceń swoje auto
Inne : kiepskie plastiki
Inne : kiepskiej jakosc plastiki - skrzypia i szybko sie rysują
mysle ze jest to swietne auto. spełniło w pełni moje oczekiwania , jest szybkie , oszczedne, duze i w pelni rodzinne, dodatkowo moje - czarne, xenonki oraz felgi 18´ w stylu lambo swienie wygladają. auto nie jest z pewnoscia nudnym vanem, ale bardzo mocno zwraca na siebie uwagę. jest super zadowolny. jedyna jego wada to kiepskei plastiki
silnik bardzo dobry, dynamiczny i dosyć oszczedny, to jestw końcu bardzo duze auto, a silniczek radzi sobie z nim bardzo dobrze, takze 6 bieg nei jest tylo nadbiegiem ale pozwala takze na spokojne wyprzedzanie
bardzo dobra 6 biegowa skrzynia
auto prowadzi sie jak po sznurku, świetnei sie prowadzi, bardzo precyzyjny układ kierowniczy
duzo szyb, nie mam czujnika cofania, nie mam tez problemów z parkowaniem
moim zdaniem wszytko jest na swoim miejscu, pzresiadłem sie z innego auta i nei mialem zadnego problemu z przystosowaniem do tego
klimka chodzi super, wentylacja tylnej kanapy, duza wydajność.
prawdziwy van, auto zakupiłem z racji i ż mam bliźniaki i wiekszosc aut byla poprostu za waska aby z tyłu posadzic 2 foteliki wraz z osobą, s-max ma 3 osobne fotele, jest bardzo pzrestronny i szeroki a wersja 7 osoba zalatwia mi potrzebe pzrewiezenima wiekszej liczby osob
myśle ze wyciszenie jest bardzo dobre, fajna tez funkcja jest zgłasnianaie sie radia wraz ze wzrostem halasu w aucie
mimo iż spodziewlem sie nieco niższego spalania, ale i tak mysle ze ok 8 l po miescie i ok 7 na trasie to bardzo dobry wynik jak na auto ktore wazy ok 1800 kg
mysle ze auto jest warte swojej ceny sadze ze jest najładniejszym vanem w swojej klasie, najlepiej tez ocenionym pzrez top Gear
jak narazie bardzo dobrze. pzrejechałem 18 tys km w pzreciagu 2 miesiecy i nic mnei nei zawidło. ale jak to ford sa drobiazgi, cos mi zaczyna skrzpiec w okolicach tylnych lewych drzwi kupujac nowe auto z saonu maiłem zle ustawione xenonki za wysoko i musoalem je pzrestawiac , po 20,000 km znow byly za wysoko, dziwne...., podłokietnik juz nie otwiera si e tak jak powinien
zadnych ustelek

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TDCi 140KM 103kW [l/100km]