Ford S-Max I Van 2.0 TDCi 140 KM 103 kW

Ford S-Max I Van 2.0 TDCi 140 KM 103 kW - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford S-Max I Van 2.0 TDCi 140 KM 103 kW

~Adam szeftaxi@poczta.onet.pl
Ford S-Max I
można go nawet nazwać HEAD TURNER, bo każy sie ogląda, pewnie dlatego, że mało jescze tego jeździ, ja jestem bardzo zadowolony, pozycja za kierownicą świetna, nie męczę sie tak szybko, przez to, że siedzi sie wyżej, dalej widać co wpływa na nasze bezpieczeństwo no i układ jezdny :))))))))
~Jarekcrx
Ford S-Max I
Duży van o zdecydowanie sportowym zacięciu (nawet z silnikiem diesla). Ogromny bagażnik (nie trzeba w ogóle składać wózka:)), pojemne wnętrze i bardzo wygodne fotele z mocnym podparciem bocznym. Diesel 2,0 140km bardzo rozsądny, nie jest demonem prędkości ale nadrabia niskim spalaniem. Największym minusem:: fatalnej jakości głośniki w podstawowej wersji
~Zbyszek
Ford S-Max I
Jestem bardzo zadowolony z mojego wyboru.Auto nie tanie ale b.wygodne,szybkie i przestronne,bogato wyposażone.Jeśli ktoś potrzebuje rodzinnego auta (u mnie trójka dzieciaków) uważam,że S-Max to najlepszy wybór
~Kamil
Ford S-Max I
Autko godne polecenia. Ogromna przestrzen dla kierowcy i pasażerów, wielki plus za dodatkowe miejsca dla 7 osób. No i do tego ogromny bagażnik!
~ex1
Ford S-Max I
mysle ze jest to swietne auto. spełniło w pełni moje oczekiwania , jest szybkie , oszczedne, duze i w pelni rodzinne, dodatkowo moje - czarne, xenonki oraz felgi 18´ w stylu lambo swienie wygladają. auto nie jest z pewnoscia nudnym vanem, ale bardzo mocno zwraca na siebie uwagę. jest super zadowolny. jedyna jego wada to kiepskei plastiki
~kgb100
Ford S-Max I
Myślę, że to jest super auto. Pojemne, ładne i funkcjonalne a do tego prowadzi się jak troszkę przerośnięte auto osobowe. Zanim go kupiłem przymierzałem się do kilku tego typu aut i myślę że jak na razie nie ma lepszego - przynajmniej dla mnie.
~Marek
Ford S-Max I
Przyznam, że jestem bardzo zadowolony z tego samochodu. Dobrze się prowadzi, dając przyjemność z jazdy, naprawdę z przyjemnością wyjeżdża się z garażu. Komfort jazdy jest bardzo dobry, szczególnie jego zalety można docenić w trasie, to połykacz kilometrów. W jeździe miejskiej również jest ok. Fotele są wyśmienite po całodziennej jeździe nie odczuwałem zmęczenia.
~ph71
Ford S-Max I
To van inny niż dotychczas spotykane. Sportowy w stylu i w jeździe. Pojemny a jednocześnie nie wygląda jak autobus. Ponieważ sporo najeździłem się klasą średnią - to taka klasa średnia tylko w rozmiarze XXL :))) Samochód bez żadnych kompleksów, niczego nie udaje. Tworzy i jest czymś innym. Rozsądne ceny w serwisach na przeglądach. Czas pokaże jak będzie dalej...:)))

Dziennik kosztów dla Ford S-Max I Van 2.0 TDCi 140KM 103kW

7,7
~Sławek
Ford S-Max I
Brakuje tylko kilku elementów, które są juz w nowszych wersjach Forda oraz brakuje np. lampek w podsufitce przy dachu panoramicznym. Brak takiego oświetlenia to chyba duży błąd projektantów.
~MietasM
Ford S-Max I
Jestem z auta bardzo zadowolony. Poprzednio jeździłem mondeo z 2002 roku i ten samochód prawie nie ustępuje mu pod względem własności jezdnych a bije na głowę przestrzenią i ergonomią. Do tego jest naprawdę bardzo ładny.

AUTOCENTRUM.PL S.A.