Ocena kierowcy - Ford S-Max I Van

loop, 14 lat temu
Silnik 2.0 TDCi 140KM 103kW
Rok produkcji 2009
Ford S-Max I Van 2.0 TDCi 140KM 103kW 2006-2010 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Rewelacyjne własciwości jezdne oraz pojemność wnętrza.
Ogólnie bardzo ładne autko rodzinne z rewelacyjnym układem jezdnym i bardzo pojemnym wnętrzem.POLECAM !!!
Przy tej masie przydałoby się więcej niż 140 koni,ale na szczęście jest chiptuning :) Kultura pracy nie najgorsza.
Mogłoby byc lepiej,biegi czasem haczą i słychac lekkie pykanie skrzyni biegów,zresztą tak samo jak i w innych Fordach.Ale ogólnie nie jest źle.
Tutaj jest prawie doskonale,auto prowadzi sie rewelacyjnie,az się nie chce wysiadać.Idealne do długich podróży.
Raczej bardzo dobra,czujniki parkowania obowiązkowe przy tych gabarytach,ale nie jest źle. Słupki przednie nie zasłaniaja widoczności jak w poprzednim aucie (Toledo/Altea).
Bardzo dobra,nic dodać ,nic ująć.
Latem bez zarzutów,zima jeszcze nie sprawdzałem.duży plus dla Forda za ogrzewanie przedniej szyby.
Bez komentarzy,po prostu ogromna bryka !!!
Mogło by byc lepiej ,ale nie ma co oczekiwac cudów po dieselku.wkurzjące jest natomiast \"chlupanie\" paliwa przy pełnym zbiorniku!!
Przy tej masie jest ok,aczkolwiek myślałem,że bedzie spalał ciut mniej.Podniesienie mocy nie spowoduje wzrostu paliwa,a napewno duuużo poprawi się dynamika :)
zawsze mogłoby być taniej,ale w tej cenie tak szczerze to myśle,że to dobry wybór.Raz jeszcze polecam i pozdrawiam wszystkich serdecznie(zwłaszcza posiadaczy esiów). Zapraszamy wszystkich na strone http://forum.fordclubpolska.org/index.php do działu s-max !!!
Mam go dopiero pół roku,jak w każdym aucie jakies niedoróbki zawsze się znajda,ale nie jest źle.
Brak

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TDCi 140KM 103kW [l/100km]