Lista ocen Ford S-Max II (28) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~UzytkownikForda77
Van Facelifting 2.5 Hybrid 190KM 140kW
Tutaj samochód zasługuje na nagrodę Nobla. Przy 2 dorosłych osobach i 4 dzieci (6 foteli rozłożonych) do bagażnika mieszczą się jeszcze 2 walizki, 2 duże torby, plecak i 2 torby podręczne. Alternatywnie - 3 dziecięce rowerki. Przy wyjeździe z bagażnikiem dachowym 6-osobowa rodzina bez problemu pakuje się na miesiąc wakacji.
~Ja
Van 2.0 TDCi 180KM 132kW
To główny atut, dla którego wybrałem ten samochód. Mnóstwo przestrzeni i duża ładowność w aucie, któremu sylwetką bliżej do sportowca niż tragarza. Z tyłu mieszczą się spokojnie trzy foteliki.
~Cinek
Van 1.5 EcoBoost 165KM 121kW
Moje rosłe dzieci nie narzekają. Ja do mikrusów nie należę. W każdym z 3 kierunków i wszyscy podróżujemy z luzem. Polecam siatkę dzielącą od przestrzeni bagażowej.
~piotrek
Van 1.5 EcoBoost 160KM 118kW
Auto genialne dla 5 osobowej rodziny. Mnóstwo miejsca, przesuwne, indywidualne fotele z tyłu (3 foteliki montuje się bez problemu w rzędzie).
~Wojtek
Van 1.5 EcoBoost 160KM 118kW
Przestrzeń dla kierowcy i pasażera oraz w 2 rzędzie super wygoda. 3ci rząd musi walczyc o miejsce na nogi z drugim rzędem, który trzeba przesunać do przodu.
~Gmlodecki
Van 2.0 TDCi 180KM 132kW
Piątka pasażerów podróżuje w komfortowych warunkach. Niestety dwa dodatkowe fotele tylko dla dzieci na krótką trasę .
Van 2.0 EcoBoost 240KM 177kW
bagażnik rewelacja, przednie i tylne fotele super wygodne. Dobra regulacja fotela kierowcy.
Van 2.0 EcoBoost 240KM 177kW
~Mariusz
Van 1.5 EcoBoost 165KM 121kW
Miejsca 6 i 7 oczywiście na krótkie trasy lub dla dzieci do lat 10.
Van Facelifting 2.0 EcoBlue 150KM 110kW
Przestrzeni jest pełno. Mogło by być więcej schowków w okolicy tunelu środkowygo.