Lista ocen Ford S-Max II (28) - Widoczność

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~krzyluka
Van 2.0 TDCi 150KM 110kW
Bardzo słaba widoczność w lusterkach konturu martwego pola. Lewy słupek "A" przed drzwiami kierowcy zabiera na prawdę dużo widoczności. Elementem "widoczności" są też czujniki cofania/parkowania ( przód/tył) które mają potężne opóźnienie między mierzoną odległością a tym co komunikują. Mówiąc wprost przywaliłem w kilka znaków i aut - co mi się nie zdarza w innych autach.
~Cinek
Van 1.5 EcoBoost 165KM 121kW
Mimo gabarytów jest ok. Fajne duże tylne okno. Szyby boczne zacne. Lusterko wsteczne dopasowane do pola widzenia. Używam lusterka do obserwacji tylnych foteli. Lusterka boczne na tyle wysokie że mogę ustawić sobie obszar do cofania tyłem bez zmiany ich położenia.
~Wojtek
Van 1.5 EcoBoost 160KM 118kW
Boczny słupek A zasłania widoczność, jest lepiej niż w Zafirze, ale dalej trzeba się wychylać przy dojeździe do przejścia dla pieszych czy skrzyżowania. Widocznośc do tyłu bardzo dobra.
~Nowy_użytkownik_Forda
Van 1.5 EcoBoost 160KM 118kW
Bardzo dobry we wszystkich kierunkach, duże panoramiczne szyby, przeszklone słupki A, duże lusterka, precyzyjnie działające czujniki parkowania i kamera cofania.
~Ja
Van 2.0 TDCi 180KM 132kW
Duża przednia szyba jak ogromny telewizor. Za przednim słupkiem może się jednak schować... nawet nie chcę myśleć. Zawsze można też dokupić asystenta w postaci wszystkowidzącej kamery.
~Adam
Van Facelifting 2.0 EcoBlue 150KM 110kW
Widoczność dobra do przodu. Trochę za szerokie słupki przednie. Zasłaniają troche na zakrętach. Do tyłu nic nie widać. Kamera cofania to mus.
Van 1.5 EcoBoost 160KM 118kW
Pomaga kamera cofania i czujniki parkowania. Rzadko korzystam z asystenta parkowania. Czujnik deszczu jest, ale słabo działa. Mam wrażenie, że nie działa.
~Pawel
Van 1.5 EcoBoost 160KM 118kW
Jest dobrze,lusterka ogromne i kamera z mega czujnikami 360*,do przodu mega szyba,moze jezdzic tym „samochodowy analfabeta”