Lista ocen Ford Scorpio I Hatchback (86) - Silnik

Na liście zabraknie 84 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Iwo
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
posiadam od prawie roku i nie mogę powiedzieć nic złego na jego temat . Części zbliżone cenowo to aut z taką pojemnością , a komfort jazdy jak w najwyższej klasie
~paweł
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
praca raczej w porządku. niestety auto było na LPG wiec z czasem sa kłopoty z przepływomierzem, i uszczelką pod głowicą. Maksymalnie jechałem nim ok. 190 km/h na A4.
~cin 20
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Mam go od 6miesiecy i nie mogę narzekać. Przesiadłem się z CC 0,7!! Niebo a ziemia! Silnik pracuje cicho, nie mam poblemu z nabraniem predkości przy wyprzedzaniu.
~piotrex
Hatchback 2.4 i 125KM 92kW
TE V6 ! jest extra! Leki tuning - swiece sportowe, filtry, caly wydech od silnika do konca remus! Sekwencyjny gaz z holandi! W polsce takiego czegos nie zalozycie:D
~DariuszV6
Hatchback 2.4 i 125KM 92kW
ta V6-tka ma ogromne mozliwosci !!! zalozcie podtlenek to zobaczycie... dla ciekawych: jaguar sovereign z silnikiem 5 litrow V8 z turbodoladowaniem wysiada przy 120 km/h... powaznie
~mbrodowski(at)o2.pl
Hatchback 2.9 i 145KM 107kW
Jest spox, nie meczy sie przy takim litrazu, ostatnio troche choruje bo byl u magikow od gazu i ustawiali go na spaliny i zaczal sie dusic i odmawia posluszenstwa.
~sputas[no_spam]@gazeta.pl
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Bardzo elestyczny silnik, z dużym momentem obrotowy. Jedyna niedoskonałość to tylko taka, że przy jeździe na gazie na dużych obrotach po wrzuceniu na luz silnik gaśnie.
~DOLAR
Hatchback 2.0 i 100KM 74kW
Jestem pod wrażeniem jak na taki stary silnik. Jest cichy i przyjemnie pracuje. NIE MAM ZASTRZEŻEŃ jeździ dobrze i na gazie i na benzynie.
~YaccoS
Hatchback 2.0 i 120KM 88kW
2.0 z gazem połączenie bardzo dobre. Żadnych wystrzałów, czy podobnych historii. Kilka razy za granicą Holandia, Niemcy, Francja, nigdy mie nie zawiódł
~MISIO
Hatchback 2.5 TD 92KM 68kW
Jak na tamte czasy(auto miałem w latach 1996-99) dobry tyrbodiesel Peugeota o mocu ok 100 KM. B.elastyczny. Przy minus 20 stopni "palił na dotyk!"
Ford Scorpio I Hatchback