Lista ocen Ford Scorpio I Kombi (17) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Damian, dymecki@wp.pl
Kombi 2.9 i 145KM 107kW
Automat idalnie pracuje, obecnie jest już drugi bo w poprzednim po 400 tyś skończyły się tarczki O/D i R, jak się gumy nie pali na asfalcie to w zasadzie bezawaryjny, sama skrzynia to grenada + Over/Drive + LockUp w konwerterze czyli stare ale jare :-)
~cewnix
Kombi 2.9 i 145KM 107kW
o automat trzeba dbac i umiejetnie nim jezdzic, warto troche poczytac przed kupnem wersji z taka skrzynia. ja sobie nie wyobrazam mojego Scorpiaka bez automatu;)
~Cwx
~marcin t
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
dobre zestrojenie z parametrami silnika, dzięki temu mogę wrzucić 5 już przy 50 i tak się bujać aż do... 230, tyle jechałem moim autkiem autobaną Hanower-Kolonia prawie non stop
~Acio Scorpio Kombi DOHC GLX
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
Długie biegi, bardzo dobrze radzi sobie nawet z 2 tonowymi przyczepami, chociaż do przyczepy mogłaby być krótsza jedynka.
~Arek
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
Automat jest do bani! nie ma kick downa i zmienia bieg jak silnik zaczyna nabierać mocy! manual jast 1000x lepszy.
~Zysio, tomek_zysko@interia.pl
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
Biegi wchodza precyzyjnie, chociaz skok dzwigni jest troche za dlugi. Ale w koncu to nie sportowe auto wiec mozna darowac
~maup
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
MT75 - starszą skrzynię (ze skośnym lewarkiem) lubiałem bardziej, bo się lewarek dało przyciąć :(
~yo wpożo men
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
bezproblemowa bezobsługowa, tylko wlewać elfika do skrzyni automatycznych
~Michu
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
dobrze dostrojona do możliwości silnika..
Ford Scorpio I Kombi