Lista ocen Ford Scorpio I (52)

3,2
~Gusfraba
Hatchback 2.0 i 120KM 88kW
Kupilem auto 3 lata temu,poniewaz bardzo mi sie podobalo.Wpakowalem w nie kupe kasy oraz uwagi,a ono nie odwdzieczylo sie kompletnie niczym.Juz go nie lubie:) i to bardzo..
~scorpio2.0
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
Jak niżej. Uważam ,że jest to nie doceniane auto. Ten pozna jego prawdziwą wartość kto nim pojeździ. Niech się kryją stare zdezelowane wozy drabiniaste np: VW Passaty, Ople Vectry, Omegi
~playandwin24
Sedan 2.0 i 120KM 88kW
Fajne autko i innego nie chce!!!! Chociaż to nie ideał ; )
~Totosty
Hatchback 2.0 i 120KM 88kW
w dalekie trasy naprawde bardzo wygodny zrobilem juz nm okollo 8000 tys bardzo wygodny no moz bagaznik troche maly tzn kolo w bagazniku i skrzyneczka no i za duzo miejsca nie ma ale przewozilem nim prawie wszytko nawet panele 2,8 m i bez problemu sie zmiescily, Komfort to jest to okolo 1000km i bez zmeczenia ,
~totosty@tlen.pl
Sedan 2.0 i 120KM 88kW
Pozytywne opinia z jazdy, dużo nie wydałem na czesci, co roku tylko zmieniam filtry, świece, olej, jak na razie jestem bardzo zadowolony z samochodu. Inne 20 letnie auto juz by było na szrocie a ja nadal nim bzykam wszędzie
~waldasol
Hatchback 2.0 i 120KM 88kW
wygląda dobrze, jeździ dobrze,na głowę nie kapie, nie narzekam na cennik części, byle tak dalej może drugie 300tys km?
~KRIS
Sedan 2.0 i 120KM 88kW
JEŻDZIŁEM RÓŻNYMI AUTAMI STARSZYMI, NOWSZYMI MNIEJSZYMI I WIĘKRZYMI ALE JAKOŚ SKORUPA NAJLEPIEJ MI LEŻY.JAK KTOŚ JUŻ NIM JEŻDZI TO CIĘŻKO SIĘ PRZESIĄŚC DO INNEGO.NASTĘPNA TEZ BĘDZIE SKORUPA TYLE ŻE MŁODSZA I Z WIĘKRZYM SILNIKIEM.
~Tomek
Sedan 2.0 i 120KM 88kW
Ogólnie jestem zadowolony... Gdyby tylko ceny paliw były równe lub podobne do ceny gazu...
4,1
~SADEK
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
wielka gabaryna -bez większych problemów eksploatacyjnych ale uwaga przy zakupie zły zakup zemsci się na portfelu
~Acio Scorpio Kombi DOHC GLX
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
Jak na tą pojemność silnika naprawdęjest super, lekkie podkręcenie silnika nie wpływa na zużycie gazu (Silnik)