Lista ocen Ford Scorpio I (95) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 153 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~DOLAR
Hatchback 2.0 i 100KM 74kW
ja za swojego dałem 1200 zł bo troche rudy był na nadkolach i rantach drzwiach i poprzedniego właściciela przerażało spalanie.
~paweł
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Powiem tak trzeba kupić auto dobrze utrzymane, ciężko takowe znaleść, ale jak juz się trafi człowiek bedzie zadowolony
~Rafał
Sedan 2.5 TD 116KM 85kW
Za ta cene te gabaryty i komfort nigdzie indziej przy zadbanych egzemplarzach równiez naprawde trwałosc i niezawodnosc polecam.
~nikip@wp.pl
Hatchback 2.9 i 145KM 107kW
I JAKOSC I CENA JEST OK. MOGLY BY BYC BRDZIEJ CENIONE NA RAZIE TE CENY SA DZIWNIE NISKIE JAK NA TAKIE SYMPATYCZNE AUTO!!!
~Konrad
Hatchback 2.0 105KM 77kW
Za naprawdę niedużą cenę mamy super samochód rodzinny i do codziennej jazdy. Przy niewielkim nakładzie finansowym można zrobić cacko.
~Tomek rrtzales@cyf-kr.edu.pl
Hatchback 2.5 TD 92KM 68kW
jeżdże tym od pięciu lat i za tę cene nie mogę znalęźć na PL rynku konkurenta dla mojej rodziny (5 osób + duży pies).
~Rumpel_PL
Hatchback 2.4 i KAT 125KM 92kW
Kupiony za 700 euro z przebiegiem ponizej 75kkm... Co tu wiecej pisac, ideał za żadne pieniadze ;)
~schecter
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Nic lepszego w klasie 5 letnich duzych aut wtedy nie znalazłem. Bomba, ale powoli czas na zmiane auta.
~cycu adam
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
super cena za luksusową jazde naprawde warto poszukać nie uderzony okaz jest piękny i komfortowy
~dARO
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
NIC INNEGO TYLKO SCORPIO:)) Miałem różne samochody ale scorpio okazało się nie do pobicia:))