Lista ocen Ford Scorpio II Kombi (39) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zentaur
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Super autko za niewielkie pieniążki - choć niektóre części (wahacze, wysprzęglik hydrauliczy sprzęgła) mogą pociągnąć po kieszeni, poza tym sporo części używanych ogólnie dostępnych
~mrozenkiewicz@wp.pl
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Za taką cenę - ideał - Niech się schowa omega, mazda 626 czy honda accord. To moje pierwsze auto, za którym ludzie się oglądają! Komfort mercedesa za połowę jego ceny!
~virus.ja85
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
stosunek jakosci do ceny jest doskonaly.dobre wykonczenie bogara ilosc dodatkow(pelna elektryka,poduszki ABS itd)daje doskonaly efekt za ta cene
~chrza.k
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Za tę cenę jest to świetne auto. Tylko nie można kupić auta "do roboty". Jak pomyślisz "kupię a potem naprawię" to można mieć kłopot.
~lizergin
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
fajne wygodne auto za małą cenę, choć moja zona nie chce mnie nim wozić jak "zachoruję" bo mówi, że jest za wielki
~rafalkasprzycki@intria.pl
Kombi 2.5 TD 125KM 92kW
Zz samochód, który co do zasady nie jeździ, wogóle się nie opłaca kupować ani cokolwiek płacić.. Będą to pieniądze wydane w błoto.
~modzian
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Za tą cenę można mieć wygodne, duże, bezpieczne i naprawdę doskonale wyposażone auto.
~kowal
Kombi 2.5 TD 115KM 85kW
za tą cene przy szczęśliwym zakupie(mi puki co sie udalo)nic lepszego nie znajdziecie!!!
~scorpiak
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
za takie pieniadze nie kupi sie równie wielkiego , komfortowego i niezawodnego samochodu
Dziennik kosztów dla Ford Scorpio II Kombi
14,5
~matti.w_wski@vp.pl
Kombi 2.3 i 16V 147KM 108kW
jeden z tańszych na rynku w tej klasie , jeżeli sie dobrze trafi to auto na długie lata
Ford Scorpio II Kombi