Lista ocen Ford Scorpio II (129) - Całokształt

Na liście zabraknie 89 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kobieta 1979
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
No jak za taką cenę...a uważam,że to auto jest nie tylko piekne ale i wygodne i naprawdę z wyższej półki....ja kupiłam i nie żałuję...mam go 6 rok i kocham go jak pierwszego dnia:)
~nafciarz-plock
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
troszke jeszcze musze przejezdzic ale juz nie jestem za jazda malymi i srednimi autami.Mimo prawie 5metrow wjedziesz wszedzie.Chce pojezdzic nim rok a moze wiecej kto wie.
~guuzman
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
mówią (ford g**** wort )nie zgadzam się z tym, auto wart pieniążków, a są one niezbyt duże jakie trzeba przeznaczyć na takie auto, polecam wszystkim zainteresowanym.
~3-letni użytkownik Scorpio2
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
NIc dodac nic ując - za takie pieniądze nie kupi się nic lepszego.. Jezeli ktos chce jezdzic komfortowo. Nie jest to oczywiscie S-Classa ale tez i nie Escort czy Astra
~grzegorz06@wp.pl
Kombi 2.3 i 16V 147KM 108kW
Wygodne, przestronne komfortowo wyposażone z bardzo dobrą dynamiką, doskonale trzymające się drogi daje pełną przyjemnośc prowadzenia. Idealne na długie wypady rodzinne.
~Szmiciu
Sedan 2.9 i 24V 210KM 154kW
To jest najwspanialsze auto jakim kiedykolwiek jeździłem! Krytycy musieli nigdy w życiu nie jechać tym autem. Pełen luksus, przyjemność z jazdy, niepowtarzalność - FORD SCORPIO
~Juhas
Kombi 2.5 TD 115KM 85kW
Duże wygone auto, ale nigdy nei wiadomo kiedy stanie. Nieststay miałem do czynienia z awariami podczas wyjazdow w trasę. Po co wygodne auto, skoro każy wypad staje się nerwowy?
~Scorpio maniak
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
SCORPIO I nic mi więcej nie potrzeba. Silnik cichutki tak że w poldku to przy 80km/h jest głośniejszy niż u mnie w scorpiu przy 220 km/h. Poprostu fenomenalny samochód.
~kprmb@o2.pl
Sedan 2.9i 24V 207KM 152kW
Za taką kasę nie kupię auta w tych wymiarach i z taki wyposażeniem. Szkoda, że już nie produkują tego modelu, bo za parę lat będę miał problem co kupić.
Dziennik kosztów dla Ford Scorpio II
14,0
~chrza.k
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Dobre, duże i komfortowe auto. Myślę, że raczej dla rodziny. Nie nadaje się do poszalenia czy szpanu. Świetnie się prowadzi. Zwraca uwagę.