Lista ocen Ford Scorpio II Sedan (73) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 80 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Niech będzie że Miłośnik Coswortha
Sedan 2.9i 24V 207KM 152kW
Co można napisać o takim aucie... Jakość za tę cenę jest naprawdę dobra. Za 5-7 tysięcy można mieć auto w skórze z klimą sprawną, silnik ponad 200 KM - radość z jazdy... Spalanie na poziomie auta kompaktowego w benzynie (oczywiście w przeliczeniu) Utrzymanie tego samochodu w dobrej kondycji jest dość łatwe jeżeli się chce dbać... Każde auto traktowane "jedź bo musisz..." kiedyś stanie i to raczej prędzej niż później.
~gobo007@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Nie ma innego auta tego typu za takie pieniadze, wyposazenie i hmm specyfike. Auto sie albo podoba, albo nie. Mimo kilkunastu lat ciagle ludzie sie za nim odwracaja. Do tego dochodzi przynaleznosc do Scorpio Forum i zaszczyt jezdzenia Wielorybem:) Ogolnie auto bardzo polecam.!!!
~Szmiciu
Sedan 2.9 i 24V 210KM 154kW
Auto prawie na każdą kieszeń. Choć kupno dobrze wyposażonego "Wieloryba" (GHIA lub ULTIMA z LPG) to koszt rzędu 17.000zł, to można uznać tę kwotę za śmieszną w porównaniu z innymi autami na rynku. Utrzymanie jest nieco drogie, choć dla tego auta warto się poświęcić!
~gościu
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
Jedno z tanszych aut w klasie,ale zdecydowanie nie polecam.Własnie cena była głównym czynnikiem zakupu.Teraz już wiem,że lepiej dołożyc i kupic np. camry lub maxime,ale madry polak po szkodzie.Tani zakup to poczatek potem bardzo droga eksploatacja[duża awaryjność]
~biuro@intertronic.pl
Sedan 2.9i 24V 207KM 152kW
Ze względu na krótką produkcję cena aut jest niska ale jest wiele niedociągnięć w konstrukcji które nie zostały usunięte. Jeśli jesteś hobbystą motoryzacji i lubisz się wyróżniać,nie mając milionów, to Scorpio spełni te wymogi.
~Przekonany ze ten ford jest g.wart
Sedan 2.3 i 16V 147KM 108kW
Cena zakupu niska i WYDAJE się atrakcyjna w odniesieniu do jakosci i spodziewanego komfortu jazdy. TO ZŁUDZENIE bardzo szybko mija, wprost proporcjonalnie z ulatniajaca się gotówką wydawana na paliwo,serwis,części...
~pawel_niesl@o2.pl
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
zapłaciłem 9 tyś zł za tą cenę mam duży bezpieczny i bardzo wygodny samochod praktycznie z pełnym wyposażeniem a najważniejsze że bezawaryjny nigdy nie zawiódł.Jeśli miałbym zmienić go to myślę nad wersją 2,9 207km.
~tomaszek
Sedan 2.9 i 24V 210KM 154kW
no wlasnie za pare zloty mam szybka dynamiczna superkomfortowa limuzyne . sprobojcie za ta kase kupic bmw 7, audi a8 z tego rocznika. mialem okazje jezdzic tymi modelami i powiem wam ze zadnej oszalamiajacej roznicy nie ma!
~NieKupujcieScorpioII
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Tu za rocznik 95 daje się już 6-7 tyś i ta cena najlepiej świadczy o jakości tego samochodu!!! Wszczyscy na nim umoczą dup... oprócz tych którzy je kupili na zachodzie za 500 euro i sprzedają po 7 tyś nieświadomym ludziom..

Usterki Ford Scorpio II

Ford Scorpio II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~pawelhan@poczta.onet.pl
Sedan 2.3 i 16V 147KM 108kW
za te pieniadze nie da rady znalezc auta z: skora, klimatronic(2stref), parktronic, abs-asr-esp, pamiec lusterek-foteli, 16cali alufelgi,elektr:szyby,lusterka,fotele, tempomat, radioFORD+CD=ster.kierownica, itp
Ford Scorpio II Sedan