Lista ocen Ford Scorpio II Sedan (73) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 80 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Driver
Sedan 2.3 i 16V 147KM 108kW
Super sprawa, za około 5-10 tyś. Zł. Masz na prawdę świetne auto które komfortem dorównuje albo i przebija dużo nowsze samochody a do tego na drodze też umie im dać popalić.
~mihi
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
z konkurencji nie ma nic w tej cenie wiec wiecej niz doskonale ale nie jest to najpiekniejsze auto/ inaczej za ta wielkosc i wygode to zaplacilem drobne i sobie chwale
~tomi-ei
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
stosunek jakość/cena - na 4 - pod warunkiem że kupi się zadbany bezwypadkowy egzemplarz tzw. zjeżdzony trup może zrujnować budżet rodzinny stosunek wygoda/cena - na 5
~Elektrik
Sedan 2.9i 24V 207KM 152kW
Auto tanie w zakupie, drogie w utrzymania z powodu częstych usterek i drogich części. Stosunkowo łatwo dostępne i tanie części używane.
~wojtek radom
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
za samochód z 1996 roku, dobrze wyposażony, z instalacją gazową, ale dużym przebiegiem 270 000 km zapłaciłem 12000zł, opłacało się to solidne auto
~Adam
Sedan 2.3 i 16V 147KM 108kW
auto z górnej półki jeśli chodzi o komfort i wyposażenie (pełna wersja GHIA), zwraca uwagę innych kierowców. Jeśli kogoś nie stać na Merca S, gorąco polecam
~Piotrek
Sedan 2.9i 24V 207KM 152kW
Samochód nie jest może ideałem, ale w stosunku jego wartości użytkowej do ceny zakupu (oczywiście mam na myśli samochody używane) jest ideałem.
~Tommi
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
za te pieniążki nie ma lepszego auta, jest komfortowy ponadczasowy i świetnie wyposażony nawet bez znaczka ghia
~WieSiu
Sedan 2.9i 24V 207KM 152kW
Za ta kase to chyba nie da sie znalezc lepszego auta. Lepiej w niego wlozyc na naprawy niz kupowac jakies bez charakteru nowe auto.
Dziennik kosztów dla Ford Scorpio II Sedan
13,7
~zbigu (zpisarski@poczta.fm)
Sedan 2.9i 24V 207KM 152kW
Kupilem ten samochod w niemczech przy przebiegu 70tys. km. Po 5 latach exploatacji z zalem czas na zmiane. Auto jest do sprzedania.
Ford Scorpio II Sedan