Lista ocen Ford Scorpio II Sedan (153)

~tomaszek
Sedan 2.9 i 24V 210KM 154kW
owszem sa lepsze auta ale moj cossi plasuje sie w klasie wyzszej samochodow luksusowych dla ubogich:)
~BercikLKR
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
Czytałem wypociny poprzedniego gościa.Chyba trafił na cholerny niewypał.Ja kupiłem 13-latka z przebiegiem prawie 300.000 km.Przed spisaniem umowy odwiedziny w warsztacie,gdzie usłyszałem:panie,mam takie auto,jestem mechanikiem i lakiernikiem,ale mój ford przy pańskim się chowa.Był zalewany dobrym olejem i nie był katowany.Nie wyliczam,ile pali w mieście ale jak jechałem do Niemiec,to wyszło mi średnio 9,9/100 km przy prędkościach od 130 do 160... (Silnik)
~skurczybyk1@tlen.pl
Sedan 2.9 i 24V 210KM 154kW
Klasa wyższa. Jeśli chcesz mieć tanie auto do tyrania to odpuść sobie. Limuzyna w każdym calu włącznie ze spalaniem i cenami części. Jeśli zarabiasz mniej niż 2500/ miesiąc to autko pozostanie w sferze marzeń sennych lub go zajedziesz tanimi częściami. Ostatecznie to BIG AUTO Z WYKOPEM ZA ŻADEN PIENIĄDZ.... za tą cenę dostaniesz VW GOLFA GTI 91 lub 93 zajechanego przez pseudo macho, który na każdych światłach tylko wącha moje spaliny.
~ Scooby PL
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
fajny wygląd dostateczne wrażenia z jazdy i długie noce w garażu przy piwie!!
~Adam
Sedan 2.3 i 16V 147KM 108kW
automat, trochę "ospały" jeśli ktos przyzwyczajony do ręcznej zmiany biegów, ale zmiany biegów płynne (Skrzynia biegów)
~Piotrek
Sedan 2.9i 24V 207KM 152kW
duża moc i ciężkie nadwozie. Na trasie jest super, ale w mieście wyraźnie odczuwa się gabaryty auta. (Silnik)
~Kayoypunk
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Jak dla mnie samochod jest doskonaly tylko jego minusem sa wady silnika ktore najprawdopodobniej zaczynaja sie od oblatywania izolacji na przewodach elektrychnych co prowadzi do zwarc i ubijania poszczegolnych podzespolow silnika
~Guttierez
Sedan 2.9 i 24V 210KM 154kW
Jakby auto było dalej produkowane kupił bym kolejną wersję.
3,4
~niko
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
2.0 DOHC ( 8 zaworowy) 115KM. sprawdzona jednostka z Sierry przez 5 lat żadnych problemów. Przy tej masie pojazdu za słaby-przy wyprzedzaniu zawsze zastanawiam się czy zdąrze. (Silnik)
~mark 40
Sedan 2.9 i 24V 210KM 154kW
Super, jak go zobaczyłem w salonie o się zakochałem, a wcześniej jeżdziłem Cadilaciem STS, więc jak przeszedł to musi być ok, tylko jedno, moją wersję zrobiono na rynek USA więc może to jest skutek, ale nieda się go ukraść
Ford Scorpio II Sedan