Lista ocen Ford Scorpio II Sedan (153)

~Driver
Sedan 2.3 i 16V 147KM 108kW
Bardzo specyficzny samochód i rzadko spotykany. Ostatnia limuzyna Forda z napędem na tył w Europie. Nie raz pytano się mnie " co to za Ford? " albo " wersja USA? Kiedy pan sprowadził ? ". Wygląd wyróżniający się a do tego elegancki, bez wątpienia to auto z duszą. Jeśli kupisz go w dobrym stanie to potrafi baaardzooo dobrze się odwdzięczyć. Nie warto przejmować się opiniami ludzi którzy kupili ten wóz za parę groszy i...
~Niech będzie że Miłośnik Coswortha
Sedan 2.9i 24V 207KM 152kW
Skrzynia oczywiście automatyczna - W zaznaczeniu manualna, jakiś błąd bo taka tylko wchodzi w tych informacjach ( może to tylko coś mi nie wchodzi) Ten samochód ma to COŚ. Ten silnik sprawia, że się chce jeździć. Karoseria bez rdzy w 19 letnim aucie. Minusem jest słaby stelaż oparcia fotela kierowcy, z czasem się przegina na jedną stronę oraz delikatny panel klimatyzacji.
~mihi
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
wiem ze napewno sa lepsze ja jestem zadowolony za te pieniadze 2 lata temu nie bylo w czym wybierac jesli chodzi o wielkosc pojazdu wiadomo scorupa ma 15 lat boryka sie z pewnymi problemami ale ogólnie jest na kazdy kluczyk i jedzie do celu bez gadania
~biuro@intertronic.pl
Sedan 2.9i 24V 207KM 152kW
Kupując to auto nie myśl ,że masz Melexa! Utrzymanie kosztuje, ubezpieczenie też nie jest tanie ale nabywając go pokazujesz swoją klasę, swój styl. Jeśli masz rodzinę i cenisz bezpieczeństwo oraz komfort to Scorpio spełni twoje oczekiwania za niewielką cenę!!!
~Marek
Sedan 2.9i 24V 207KM 152kW
ma swoje wady, ale silniki, wyposazenie i miejsce w srodku - bezcenne!
~irytator@wp.pl
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Auto długie,szerokie,wygodne.Doskonale trzyma się drogi.Komfort jazdy na wysokim poziomie.Samochód ten nadaje sie dla ludzi lubiących przestrzeń i wygodę.Nie nadaje się dla osób,które boją sie dużych aut.Tego typu pojazdami trzeba chcieć i umieć jeździć.
2,5
~Przekonany ze ten ford jest g.wart
Sedan 2.3 i 16V 147KM 108kW
Szczerze odradzam zakup tego samochodu. A wiem, że mam tzw "dobry egzemplarz"-(bezwypadkowy, zadbany-od pierwszego właściciela)
~tiai@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
auto wygodne , "wypasione" na maxa , efektowne za "psie" pieniądze - on nie ma wad poza jedną - że to jest FORD !!!
3,1
~gościu
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
Jeśli ktoś chce kupić niech się dobrze zastanowi.Nie sugerujcie się tym co piszą na stronkach poświęconych scorpio niektórzy ludzie.Scorpio w nowym modelu to niewypał,zakup tego auta to duże prawdopodobienstwo ciągłych kłopotów i wiru w kieszeni.Nie powielajcie błędów innych,po to właśnie jest ta strona,żeby się zastanowić. Tani w zakupie,niemiłosiernie drogi w eksploatacji.Po pewnym czasie okazuje sie,że gdyby do ceny doliczyć wydatki na...
Dziennik kosztów dla Ford Scorpio II Sedan
13,7
~Radek 35
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
ciekawe auto,ma jednak wady, jak kazde,mi po prostu sie podoba, to rzecz gustu ale polecam mimo problemow
Ford Scorpio II Sedan