Oceny Ford Scorpio II Sedan 2.0 i 115KM 85kW 1994-1998

Ford Scorpio II Sedan 2.0 i 115KM 85kW 1994-1998 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Scorpio II Sedan 2.0 i 115KM 85kW 1994-1998

~grewales
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
auto nie dla buraka z kasa tylko na gaz (za dwie dychy prosze) jedyna wada to elektryka 100tys wym klocki fitr paliwa (powietrza stozek) gumy w zaw przod i pare bezpiecznikow jak sie kupi zajechane to sie doklada
~Kayoypunk
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Jak dla mnie samochod jest doskonaly tylko jego minusem sa wady silnika ktore najprawdopodobniej zaczynaja sie od oblatywania izolacji na przewodach elektrychnych co prowadzi do zwarc i ubijania poszczegolnych podzespolow silnika
~irytator@wp.pl
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Auto długie,szerokie,wygodne.Doskonale trzyma się drogi.Komfort jazdy na wysokim poziomie.Samochód ten nadaje sie dla ludzi lubiących przestrzeń i wygodę.Nie nadaje się dla osób,które boją sie dużych aut.Tego typu pojazdami trzeba chcieć i umieć jeździć.
~wojtek radom
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
ciekawy, o ponadczasowej w sylwetce samochód, przesiadłem się z VW passata i wygoda jazdy w scorpio jest duuuużo lepsza, ten samochód "płynie" i na gazie jest oszczędny (koszt przejazdy 100km średnio 20-22zł!!!), plus to bogate wyposażenie i ilość miejsca wewnątrz, minus gabaryty zewnetrzne
2,5
~Mateusz
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Naprawdę nie polecam nikomu tego auta.....przyciaga niska cena a wyposazenie jest naprawde dobre....ale pozniej sa straszne problemy ze sprzedaza...wiem bo przechodzilem przez to sporo sie traci na nim.Ja sprzedalem naprawde za grosze.....juz mialem go serdecznie dasyc......STANOWCZO ODRADZAM
~gobo007@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Najlepsze auto za ta kase. Za 12tys. zl kupilem Zarejestrowane Scorpio z wtryskiem gazu. Na pokladzie: pelna elektryka: centralny, szyby, lusterka, pamiec z fotelami, elektrycznie przesuwane i podgrzewane fotele, skora, ABS, kontrola trakcji, klimatronic, 2 airbagi.
2,7
~NieKupujcieScorpioII
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Generalnie nikomu nie polecam tego samochodu!!! tylko w nim nasrać i psy wpuścić... Ludzie piszą że jest fajny i się nie psuje bo chcą to dziadostwo sprzedać i reklamę robią ja po roku straciłem na nim 10 tyś!!! Naszczęście już sprzedałem ten szajs, który co tydzień musi stać u mechanika.
~Robert
NIETUZINKOWE AUTO TYLKO TRZEBA O NIEGO DBAĆ JAK O KAŻDE
~KIL1989
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Za tą cenę nic lepszego się nie znajdzie jeżeli ktoś ceni sobie komfort.
~Kobieta 1979
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
No jak za taką cenę...a uważam,że to auto jest nie tylko piekne ale i wygodne i naprawdę z wyższej półki....ja kupiłam i nie żałuję...mam go 6 rok i kocham go jak pierwszego dnia:)
Ford Scorpio II Sedan