Oceny Ford Scorpio II Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW 1994-1998

Najnowsze oceny Ford Scorpio II Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW 1994-1998

3,1
~gościu
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
Jeśli ktoś chce kupić niech się dobrze zastanowi.Nie sugerujcie się tym co piszą na stronkach poświęconych scorpio niektórzy ludzie.Scorpio w nowym modelu to niewypał,zakup tego auta to duże prawdopodobienstwo ciągłych kłopotów i wiru w kieszeni.Nie powielajcie błędów innych,po to właśnie jest ta strona,żeby się zastanowić. Tani w zakupie,niemiłosiernie drogi w eksploatacji.Po pewnym czasie okazuje sie,że gdyby do ceny doliczyć wydatki na...
3,8
~Deborski
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
niezła bryka ,komford jazdy po polskich dziurach słaby,silnik dobry,wnętrze przestronne ,niestety układ podzespołów silnika i połączenia przewodów, zaprojektowany przez wykształconych debili ,wiązki inst.elektrycznej poniżej krytyki,a wymiana takiej gdy skruszeje strasznie utrudniona,wszędzie ciasno,komputery i bezpieczniki rozrzucone po całym wnetrzu,dostęp do lamp trudny, akumlator umieszczony w najgłupszym możliwym miejscu,NIEWYGODNIE...
~mihi
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
wiem ze napewno sa lepsze ja jestem zadowolony za te pieniadze 2 lata temu nie bylo w czym wybierac jesli chodzi o wielkosc pojazdu wiadomo scorupa ma 15 lat boryka sie z pewnymi problemami ale ogólnie jest na kazdy kluczyk i jedzie do celu bez gadania
3,6
~tomek
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
Kiepskie auto. Poza niską ceną zakupu, którą się i tak nadrabia w naprawach to nic za nim szczególnego nie przemawia no może poza przestrzenią, wyposażeniem i komfortem jazdy. Nie dajcie się zwieźć niskiej cenie( no bo faktycznie można... wielki, luksusowy samochód z śmieszne pieniądze) bo ta cena może się szybko podwoić u mechanika.
~daniel.kurcz@wp.pl
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
ogolnie miałem troszke aut... nie mowie ze to jest ah oh super...ale za taka kase zedu 7 lub 8 tys naparwde warto ...tylko lepiej poszukac troszke drozszego autka młodszego i bardziej zadbanego wtedy sie nim troszke pojezdzi
~kostek07@wp.pl
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
Generalnie autko jest godne polecenia ludziom jeżdżącym w długie trasy, którym nie przeszkadza zużycie paliwa, a na same autko chcą wydać nie duże pieniądze otrzymując w zamian za to wygodny i luksusowy samochód.

Usterki Ford Scorpio II

Ford Scorpio II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Madzia meg@alpha.net.pl
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
Świetny samochód, jeżdżę nim 3 lata i nie mam zastrzeżeń żadnych, no może żeby trochę mniej palił ale na trasie zużycie zmniejsza się . Zrywny, da się pościgać , wspaniały dla kobiety bo mimo że duży świetnie się prowadzi. Ja jestem zadowolona!
~KUZYN
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
Bardzo wygodny, mięciutki, spory bagażnik, jak na takie gabaryty niewielkie zużycie paliwa (9-10litra na 100) bardzo dobre przyspieszenie, szczelny, czasem kłopoty z wydechem, ale nie oryginalny.Fajna furka!
4,1
~Tommi
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
niesamowity samochód jeśli chodzi o komfort i przyjemność z jazdy, nawet bardzo ekonomiczny jeśli ma instalacje gazową, jakby nie był tak awaryjny nie zamieniłbym na inny
~ Scooby PL
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
fajny wygląd dostateczne wrażenia z jazdy i długie noce w garażu przy piwie!!
Ford Scorpio II Sedan