Ocena kierowcy - Ford Scorpio II Sedan

Silnik 2.0 i 16V 136KM 100kW
Rok produkcji 1997
Ford Scorpio II Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW 1994-1998 - Oceń swoje auto
Układ elektryczny
ogolnie miałem troszke aut... nie mowie ze to jest ah oh super...ale za taka kase zedu 7 lub 8 tys naparwde warto ...tylko lepiej poszukac troszke drozszego autka młodszego i bardziej zadbanego wtedy sie nim troszke pojezdzi
mam silnik 2,0 16v z podniesiona mocą do 155 koni tym autem naprawdę w trasie nie martwię się o wyprzedzanie 4 aut naraz...albo dodanie gazu przy 180 km/h by koleś z tyłu się zdziwił
skrzynia nawet nawet...trochę haczy przy szybkiej zmianie i na luzie lewarek lata jak szmata...ale nie mam zastrzeżeń wycieków tez nie ma jak na taki stan
napęd na tył ...manual ...i 155 koni wszystko jasne jak chce zamielic dupa...robię to tak samo dobrze i widowiskowo jak bmw 5...z całym szacunkiem do bmw
dobra widocznosc na boki ...do tyłu tez...
na zewnątrz wiadomo auto wygląda tak se...tył lepszy od przodu ...ale środek...materiały ...spasowanie...tak samo jak w bmw5 wiem co mowie bo jeżdżę tez taka z 97roku tylko ze w dieslu
klima super...cicha i wydajna...ogrzewanie tak samo ...miałem okazje jazdy w góry ...-28 atermiczne szybki ogrzewania max...iw autku jak w domku za piecem:D
duuuzo miejsca....zawłaszcza na tylnej kanapie z kobieta hehe
cicho ....jadać z synem który śpi mogę spokojnie sypac 140 160 ...jak jest dobra droga...i nic cisza w korku czasami kukam na obrotomierz bo nie słyszę silnika
no niestety tu już nie tak dobrze...troszkę pali...nie mam gazu....bo po co...naprawy tez lipa mam problemy z elektryka...części tez sa ale jakość zamienników albo używek rozczarowuje;/ i koszty napraw mechanicy zdzierają jak za merca e klasse
no co z takich drobiazgów to raz to raz tamto ale czasem samo sie naprawi
nie mam problemu z tym ze nie dojadę do celu jak jest wszystko sprawne jadę nawet nad morze w week i z powrotem i jest oki

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i 16V 136KM 100kW [l/100km]

10,2