Lista ocen Ford Sierra II Hatchback (80) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 92 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~misiek
Hatchback 1.8 TD 75KM 55kW
Dużo miejsca i bardzo wygodne, prawie klubowe fotele z przodu! To istny ideał w porównaniu to dzisiejszych twardych foteli, nie, nie foteli, dziś producenci nie montuja foteli tylko krzesełka, a sczytem jest "krzesełko" w Oplu Astra II. Mankamentem jest nierównomierna regulacja wysokości fotela kierowcy (tylko tył fotela)
~Świdniczanin
Hatchback 2.0 i 125KM 92kW
kierowca aby czuć się wygodnie za kółkiem nie może mieć za grubych ud w przeciwnym wypadku koło kierownicze będzie nawet dotykać prawej nogi co denerwuje a po drugie przeszkadza w operowaniu pedałem gazu, pasażer z przodu - miodzio, z tyłu miód malina szczególnie w wersji z zagłówkami i podłokietnikiem
~Łukasz Gdańsk
Hatchback 1.8 87KM 64kW
rewelacja jak na ten rocznik-duze kanapy wygodna i poprawnie dzialajaca do dzis plynna regulacja fotela kierowcy.całe szczescie ze łamana tylna kanapa.np.audi 80 ten rocznik tego niema a czasami sie przydaje przewiesc 3 deski :)
~mikado
Hatchback 2.0 i 120KM 88kW
Jestem wysoki i żadnych problemów.Z tył wystarczająca ilość miejsca na nogi i głowy.Dla pięciu osób za ciasno,ale to ze względu na wielkość samochodu Moja ocena przestrzeni dla kierowcy i pasażerów to 4.
~reth__
Hatchback 2.0 i 125KM 92kW
Przestronne wnetrze, duzo miejsca na nogi zarowno z przodu jak i z tylu. Mozna odpowiednio wyregulowac siedzenie, choc dosc niscy kierowcy nie beda sie czuli dobrze w tym aucie
~michael@mat.uni.torun.pl
Hatchback 2.3 D 67KM 49kW
z przodu dużo miejsca, niestety ja przy wzroście 190cm sięgam głową dachu (mimo regulacji wysokości fotela), z tyłu brak miejsca na nogi, bagażnik w wersji 5d mógłby być głębszy
~volvo340@poczta.fm
Hatchback 1.6 i 80KM 59kW
wszedzie dużo miejsca, ale z tyłu przeszkadza tunel wału napędowego pasażerowi w środku,wygodne siedzenia,duży bagażnik ale wysoka krawędz załadunku
~Pawel
Hatchback 2.0 i 101KM 74kW
Bardzo wygodne auto. Ma juz 20 lat. A fotele recaro dalej zapewniaja swietny komfort i trzymanie boczne. Duzo miejsca. Wszystko zagospodarowane z glowa.
~Jędrzej Pawlaczyk
Hatchback 1.8 87KM 64kW
Jest jak "kawalerka", przyz miesiac (oczywiscie z przerwami) podczas wakacji "mieszkały" w mojej "SIER-ce" 4 do 5 osob a miesci się tam każdy i wszystko.

Usterki Ford Sierra II

Ford Sierra II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~McAron
Hatchback 1.6 i 80KM 59kW
dużo miejsca, trochę przeszkadza z tyłu środkowy tunel przy pięciu osobach, bagażnik nie powala wielkością ale jest ustawny, wysoka krawędż załadunku (hb)
Ford Sierra II Hatchback