Lista ocen Ford Sierra II (112)

~Piccon (mailto: stamor83@onet.eu)
Sedan 2.0 i 120KM 88kW
Jezeli ktos twierdzi, ze lepiej kupic jest Vectre A lub Audi 80 B3, niech wyjedzie dla porownania poza drogi asfaltowe. W momencie, gdy znajdzie sie za Sierka, momentalnie straci szybe przednia, lampy oraz lakier z maski. TYLNY NAPED TO NIE TYLKO NIEPODWAZALNY ATUT STARUSZKI SIERRY, ALE I WSZECHpotezna BRON!!!
~El Sonbaty
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
Auto jest super WYPAS- nie wiem dlaczego niektórzy się z niego śmieją. Gdyby pojeżdzili "scierą" to zobaczyli by co to znaczy dobry mocny wóz prawie jak passat tyle że za połowe ceny. A ciągnie z kopyta i zarówno na gazie jak i na bezynie, buda "0" rdzy !!! Auto jest super. Ja mam ładownego kombiaka.
~Lucas gg:2527401
Moim zdaniem Ford sierra jest rewelacyjnym samochodem. I tyle ;P
~Azbest
Sedan 2.0 i 120KM 88kW
Bardzo dobre auto o ponadprzeciętnych osiągach, dające mnóstwo frajdy z jazdy dzięki tylnemu napędowi, nie rujnuje przy tym kieszeni. Bardzo żałuje że ją sprzedałem, niestety karoseria nie była w najlepszym stanie, a ja nie miałem kasy żeby robić generalny remont blach, ale nadal żałuje... P.S NIE WKŁADAJCIE PODTLENKU LPG, BO ZABIJECIE TEN SAMOCHÓD.
~AdamQwert
Sedan 2.0 i 120KM 88kW
Silniki są bardzo mocne. Widziałem już wiele osób, które katowały te silniki, nawet na zimno - tylko jeden nie wytrzymał. Co do kultury pracy - rzędówka jak to rzędówka - jest w miarę, za to v-ki są wspaniałe :) (Silnik)
~Adam
Sedan 2.0 i 120KM 88kW
Jest to świetne auto. Nigdy lepszego nie miałem i nie bede miał. Nalezy dbać o nie a odwdzieczy się z nawiązką.
4,1
~mikado
Hatchback 2.0 i 120KM 88kW
Bardzo dobre i wdzięczne autko pod warunkiem ,że kupimy je w dobrym stanie i będziemy o nie dbać.Moja ocena za całokształt to mocne 4.
~MrCinu
Sedan 2.0 i 120KM 88kW
No jak na swój wiek (18 lat) to ma u mnie respekt. Trochę kanciaste, ale za to niezawodne. Według mnie 2.0 DOHC to najlepszy motor montowany w Sierrach...
~bobas
Hatchback 2.0 i 120KM 88kW
auto bardzo udane i jeszcze ten rewelacyjny tylny naped. zwolennicy golfow,astr i eskortow nigdy tego nie zrozumieja ze tylny naped jest w rzeczywistosci najlepszy i niezawodny.

Usterki Ford Sierra II

Ford Sierra II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~kierowca skodillaka i scierki/wilu136
Hatchback 2.0 i 120KM 88kW
Jestem mile zaskoczony tym autem. Tyloletni ford jak to niektorzy mowia g......wort , a jednak przyjemnie sie jezdzi.Jak za tak smeiszna kwote to rewelacja