Lista ocen Ford Sierra II Sedan (92) - Widoczność

Na liście zabraknie 167 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Sedan 2.0 i 116KM 85kW
IDEALNA. Zwłaszcza podczas cofania. Jak to w starym sedanie - szyba z tyłu jest duża, powierzchnia bagażnika idzie równo z powierzchnią podłoża (nie "patrzy do góry" jak w nowoczesnych "sedanach") można podjechać tyłem na 5 cm od przeszkody bez żadnych czujników i jest to proste do wykonania zadanie.
~AdamQwert
Sedan 2.0 i 120KM 88kW
Ogólnie widoczność do przodu i na boki jest bardzo dobra. Jednak jeśli ktoś nie ma wprawy, to sedanem nie zaparkuje tyłem, bo przez tylną szybe nie widać klapy :) Po prostu jedzie się na pamięć, a głowa lata pol lusterkach i szybach. W Kombi i HB nie ma tych problemów.
~WOŁEK
Sedan 2.0 i 116KM 85kW
AUTO SUPER, PALI GAZU OKOŁO 10L/100KM. ZAKUPIŁEM SIERKE NA POCZĄTKU TEGO ROKU ROCZNIK 1992, 2.0L + LPG, SEDAN ZA 1900 ZŁ. AUTO REWELACJA DUŻE, WYGODNE I TANIE W EKSPLOATACJI, PALI NA DYG, NIE MAM Z NIĄ ŻADNYCH PROBLEMÓW. POLECAM WSZYSTKIM, KTÓRZY CHCĄ MIEĆ DUŻE, WYGODNE I TANIE AUTO
~Lucas gg:2527401
Sedan 2.0 i 120KM 88kW
Widoczność jest po prostu genialna. Czy jest to wersja sedan,kombi czy tez hatchback. Wszystko widać dokładnie. Lusterka są świetnie rozmieszczone, szyby są duże, tak więc widać przez nie wszystko. Kierowca ma pełną kontrole nad jego sytuacją na drodze.
~d_artanian
Sedan 1.6 75KM 55kW
Doskonała we wszystkich kierunkach, Duże lusterka boczne, szerokie lusterko wsteczne pokazuje wszystko co dzieje się za autem. Raczej cienkie słupki boczne. Spora odległość od przedniej szyby daje poczucie bezpieczeństwa.
~Sebastian
Sedan 2.0 105KM 77kW
fotel kierowcy daje spore możliwości odpowiedniego ustawienia co w połączeniu ogólną budową karoserii powduje, że prowadzenie i ogólne manewrowanie samochodem nie przysparza problemów
~rokoski@wp.pl
Sedan 1.6 i 80KM 59kW
Mam prawie 190 cm sierra bardzo mi odpowiada widocznosc w sedanie do tylu- rewelacja , lusterka super sprawa bardzo maly czarny punkt, do przod takze wszystko ok
~ARTi
Sedan 2.0 i 120KM 88kW
Widoczność jest bardzo dobra, nadwozie dobrze przeszklone, i na dodatek można regulować wys. fotela więc widoczność sie jeszcze bardziej poprawia.
~Tomasz
Sedan 1.8 TD 75KM 55kW
Poza słupkami wspierającymi dach widoczność jest rewelacyjna, jednakże w niektórych sytuacjach jest to troche denerwujące.

Usterki Ford Sierra II

Ford Sierra II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~MrCinu
Sedan 2.0 i 120KM 88kW
Tu brak jakichkolwiek zastrzeżeń. Widoczność w przód jak i w tył jest bdb. Lusterka dobrze spełniają swoją funkcję.
Ford Sierra II Sedan