Oceny Ford Taunus – wybierz generację

Najnowsze oceny Ford Taunus

~artur
Sedan 1.6 72KM 53kW
Ford Taunus II
to jeden z lepszych samochodow rodzinnych lat 70, prosta, funkcjonalna i sprawdzona konstrukcja, solidnie wykonana, samochod nie jest rakieta ale wolem roboczym, ktory przez dluuuugie lata wiernie realizuje swoje zadania
~Tauniak_Goral
Sedan 2.3 107KM 79kW
Ford Taunus II
Auto dla fanatyka! Chcesz remontowac to licz sie z tym, ze bedziesz musial zrobic CALE AUTO zeby sie nim w pelni cieszyc. Nie ma rozwiazan polowicznych, bo zawsze cos obok wyskoczy. amochod z dusza, silnik super. Jazda i wrazenia takie, ze nie mozna za nie zaplacic karta (jakiejs tam firmy), za Taunusa jednak mozesz zaplacic;)
~koneser z jeleniej
Ford Taunus III
Ja mam coupe. Mimo że jest 3 drzwiowy wchodzenie i wychodzenie z tyłu nie sprawia kłopotu . W sprawie silnika to nie ma oczym gadać . ja mam 2.0 i każdego zostawiam w tyle na światłach . Kada panienka sie ogląda . po tuningu mój taunus osiąga granice 200 na godzinę .
~foopl
Sedan 1.6 73KM 54kW
Ford Taunus III
to, jak ktoś kiedyś powiedział, taki "amerykański polonez", wystrój i wygląd staromodny, ale jak się dba to potrafi się odwdzięczyć niezawodnością i komfortem jazdy, a że wygląda inaczej niż obecnie produkowane? Przynajmniej nie mam problemów ze znalezieniem go na zatłoczonym parkingu przed np M1 :)). A KAŻDY zadbany samochód ładnie wygląda. W sumie: jeżdżę tym cudem 10 lat i na razie nie zamienię na inne, nie warto, no... może... omega kombi...
~santi@sfd.pl
Sedan 2.0 90KM 66kW
Ford Taunus II
Auto dużo pali, ale pojemność nie pozwala palić mało, płynność jazdy bez zarzutu, silnik wprost idealnie się spisuje a jest grubo powyżej 200 000, w największym mrozie pali na bardzo dobrze, ale jest trochę toporny jak na te lata :)
~Mat
Ford Taunus III
niesmiertelny temat w taunusie brak 5, ilosc miejsca rewelacyjna po zmianie tylnych lozysk cisza, tylko te hamulce i uklad kierowniczy ale za to cienki, jaki wyglad pozdrowienia dla milosnikow Tanusa
Dziennik kosztów dla Ford Taunus
8,1
~szajbus27@wp.pl
Sedan 1.6 73KM 54kW
Ford Taunus III
Bardzo dobrze sie prowadzi, jesli chodzi o młodych to będą mieli problemy z OC bo jest dość wysokie ze wzgledu na poj.silnika, mimo to radze wybrac Taunusa niż malucha, ma się przed sobą kawał maski, a cena jest podobna.
~Kacper Kulpa Wierzchowo
Coupe 2.3 V6 107KM 79kW
Ford Taunus I
Ford Taunus ma bardzo doskonałą sylwetkę i moim zdaniem mółgłby dorównać mustangowi ale nie ma tak mocnego silnika jak mustang i nie kosztuje tyle
~mr.pankrok@gmail.com
Ford Taunus III
ma swoje lata, lubi po marudzić, ale ta linia nadwozia i przyjemność z prowadzenia są jedyne w swoim rodzaju :]
~szwaycar1@wp.pl
Coupe 2.3 V6 107KM 79kW
Ford Taunus I
Wystarczy położyć piękny lakier a autko zmieni się w piękną bestie
Ford Taunus